Witaj Newbie!

Teraz Warszawa

Witaj Newbie!
Maria Miklaszewska

Czy wiecie, że możemy kompletować ekowyprawkę z Newbie także stacjonarnie? W Warszawie otworzył się właśnie czwarty stacjonarny sklep tej marki, tym razem w Galerii Młociny. Kto szuka ubranek z ekologicznej bawełny, będzie zachwycony asortymentem.

Pierwsze salony powstały w warszawskiej Galerii Północnej, w centrum Wroclavia i w łódzkiej Manufakturze.  Przyszedł czas na świeżo otwartą Galerię Młociny. Samo uruchomienie salonu było nie lada wydarzeniem. W salonie Newbie pojawił się tak zwany macierzyński tout le monde – blogerki, instamamy i dziennikarze parentingowi.

Newbie to niemowlęca i dziecięca linia skandynawskiej marki KappAhl. Cechuje ją zrównoważone podejście do produkcji, dużo malutkich rozmiarów (wcześniaki, jest w czym chodzić!) i delikatny, sielski styl.

Newbie to dużo ekologicznej bawełny w dobrej cenie i klasyczne, sprawdzone wzory. Najmłodsi mają zapewnioną wygodę, starszak – totalnie letnią stylówkę.

Co Was czeka w wiosenno-wakacyjnej odsłonie Newbie, możecie zobaczyć dokładnie tutaj. Sporo krojów plażowych, zestawy mix&match i marynistyczne inspiracji. Bardzo podobają nam się stroje z filtrem UV i spójne kolekcje dedykowane całej rodzinie.

Miłośników pustynnych pejzaży zachwycą stonowane kolory kolekcji Into the desert. Motywom kaktusa towarzyszą tkaniny w piaszczystych i rdzawych odcieniach. Sweet countryside to z kolei  wariacje na temat domków na prerii i łanów kwiecia. Klasyczne łączki znajdziemy na sukienkach z karczkiem i falbanami.  Limitowana seria Day at the beach jest całkowicie dedykowana godzinom spędzonym na plaży. Dzięki ręcznie malowanym kwiecistym wzorom umknęła marynistycznym stereotypom – i super!

Póki co stacjonarnymi butikami Newbie cieszyć się mogą warszawiacy i wrocławianie. Kiedy czas na kolejne? Trzymamy kciuki. I zapraszamy także na zakupy online.