niemowlę wyprawka

Witaj na planecie Ziemia!

Mamy i maluchy dla Reserved Newborn

Witaj na planecie Ziemia!
materiały prasowe

Przyjście na świat nowego człowieka to start wielkiej podróży – nie tylko jego, ale też jego mamy, nawet jeśli nie została nią po raz pierwszy. Dziś będzie o pięciu takich początkach wspólnego bycia w małym-wielkim domowym świecie.

Jak mówi jedna z mam o swoim dziecku: Mam wrażenie, że chłonie świat całym sobą i bardzo wiele chce przekazać, choć jeszcze niewiele może. Ot, co! Niemowlę, mimo zaledwie kilku czy kilkunastu miesięcy życia na planecie Ziemia, ma już swoje „lubię” i „nie znoszę”. O nich właśnie mówi nam dziś pięć mam: Kamila Szczawińska, Kasia Stadejek, Monika Szwed, Kasia Bugajewska-Szczypek i Aga Gołębiewska. Trzy z nich przeżywają przygodę z macierzyństwem po raz kolejny, a dwie są debiutantkami. Piątkę małych ludzi, których przyniosły na świat, poznacie tu dzięki kolekcji Newborn marki Reserved stworzonej z myślą o niemowlętach i ich mamach.

AGA I KUBA

Modelka Agnieszka Gołębiewska w kwietniu przywitała na świecie drugiego synka. Obok starszego brata Adasia pojawił się mały Jakub. Cześć, Chłopaku – życzymy ci tego uśmiechu przez całe życie!

imię dziecka: Jakub
kiedy się urodził? 14 kwietnia 2021 r.
co lubi najbardziej? dźwięk suszarki
czego nie lubi? wiatru
jaki jest? uśmiechnięty przez 98% czasu

KASIA I FILIP

Kasia Bugajewska-Szczypek to cukierniczka, założycielka marki Słodkie Niesłodkie, w ramach której czaruje torty, oraz podwójna mama: starszego Antka i goszczącego u nas wczesnomajowego Filipa.

imię dziecka: Filip
kiedy się urodził? 2 maja 2021 r. o poranku
co lubi najbardziej? Oglądać świat z pionowej pozycji i wpatrywać się w starszego brata!
czego nie lubi? Nudy, ciągle ma się coś dziać – krajobraz musi się zmieniać, dorośli muszą rozmawiać, a zabawki ruszać.
jaki jest? Ciekawski, radosny, przez większość czasu uśmiechnięty – mam wrażenie, że chłonie świat całym sobą i bardzo wiele chce przekazać, choć jeszcze niewiele może.

MONIKA I MATYLDA

Fotografka Monika Szwed debiutowała w tym roku w roli mamy, witając na świecie Matyldę. Co lubi, a czego nie ta wesoła majowa dziewczynka?

imię dziecka: Matylda
kiedy się urodziła? 13 maja 2021 r.
co lubi najbardziej? naszego pieska Flaco, „chwaszczącego” kontrastowego misia i liście na drzewach
czego nie lubi? skarpetek na nogach i rażącego w oczka słońca
jaka jest? jest wesołą i ciekawą świata dziewczynką

reserved_newborn77

KASIA I KAJTEK

Kasię Stadejek – z wykształcenia psycholożkę, a z pasji dziennikarkę kulinarną, możecie znać także jako autorkę bloga na Ładne Bebe. W ubiegłym roku jej życiowe role wzbogaciły się o bycie mamą!

imię dziecka: Kajtek
kiedy się urodził? 9 marca 2020 r., parę dni przed wybuchem pandemii
co lubi najbardziej? koparki, maliny, łaskotki i wygibasy, obserwować pracę miksera/blendera, patrzeć, jak dla niego tańcuję i ssać pierś
czego nie lubi? mycia zębów i tego, jak ktoś jest smutny
jaki jest? roześmiany, ruchliwy, ciekawski, rozgadany, sprytny – nie ma takiej przeszkody, której nie potrafi pokonać. Najdzielniejszy w żłobku, najlepszy w robienie min, no najwspanialszy, jednym słowem!

KAMILA I ZOYA

Modelka i psycholożka Kamila Szczawińska ostatniego dnia maja przyniosła na świat Zoyę – wymarzone, trzecie dziecko. Tak zaczęła się jej przygoda z dojrzałym macierzyństwem.

imię dziecka: Zoya
kiedy się urodziła? 31 maja 2021 r.
co lubi najbardziej? Spać na mamusi
czego nie lubi? hałasu motorów na ulicy
jaka jest? bardzo pogodna i spokojna

RESERVED NEWBORN

W kolekcji Newborn, którą testowali nasi mali bohaterowie, czekają na was wygodne ubranka z bawełny organicznej dla chłopców i dziewczynek. Znajdziecie tu modele w wersji basic w pogodnych, pastelowych barwach, w tym skompletowane w gotowe zestawy. Formy, detale i użyte materiały dobrano tak, by były przyjazne maluchom, a przy tym ułatwiały codzienność rodzicom.

Więcej o kolekcji Reserved Newborn przeczytacie na Ładne Bebe – tutaj.

Materiał powstał przy współpracy z Reserved

Dodaj komentarz