Wiosenne Fluff

Kolekcja wiosenna

Halo, halo, czas się budzić z zimowego snu. Żegnamy oziębłą zimę bez żalu i wzmocnieni lekką, kolorową supermocą, ganiamy z wiosną w berka. Ktoś w końcu ją złapie!

Znudziła nam się zabawa w chowanego, wchodzimy do akcji naładowani pozytywną energią. Za chwilę się zacznie, przyjdzie, rozejrzy się po okolicy i rzuci urok na wszystko, co szare i smutne. Pani wiosno, czekamy! Zrzucamy grube szale i rękawice, gotowi na  soczyście kolorowe kurtki Fluff. Wyjątkowo lekkie, wodoodporne i puchowe, zgrabnie wpisują się w wytęsknione obrazki z pączkami na drzewach i słonecznym, błękitnym niebem. Przyjrzyjcie się subtelnym, matowym wykończeniom kurtek, dopracowany został tu każdy szczegół. I nie dajcie się zwieść ich delikatnym lookom, uszyte zostały z wyjątkowo wytrzymałych tkanin, o rozdarciach nie ma mowy!

Jeśli wiosna ma tyle energii, co nasze dzieci, to wejdzie z przytupem. Odpali słoneczny reflektor i powiewem ciepłego, pachnącego wiatru udowodni nam, że światu do twarzy w pastelach. Na ciepłe spacery weźmy otulające plecy dwustronne kamizelki. To propozycja o tyle dla naszych dzieci kusząca, że dająca dużą swobodę ruchów. Nieskrępowane skrzydła unoszą rozbiegane przedszkolaki nad ziemią, a w kamizelkach, wypełnionych gęsim puchem, nie będzie im za ciepło. Bo, jak powtarzają babki i prababki, lepiej się nie przegrzewać… No pewnie, kto chciałby kichać, kiedy tyle przygód na zewnątrz!

Wiecie czego nie lubi wiosna? Wiosna nie lubi nudy! Dlatego naszym dzieciom tak z wiosną do twarzy i dlatego do twarzy im w dwukolorowych kurtkach Fluff. Do przedszkola w fiolecie, a z przedszkola w limonce. Albo odwrotnie. Granatowo-błękitna pasować będzie do każdej wiosennej stylizacji. Fajnie jest wybierać wersje własnej kurtki, każde dziecko polubi tę moc decyzyjności. Skoro w sklepie Fluff znajdziecie pięć modeli dwukolorowych okryć, to ile barw jest w palecie? Dobre zadanie dla lubiących liczyć rozbrykańców. Wspominałam o tym, że propozycje Fluff są unisex? Brat i siostra zyskują!

Nie gniewajcie się na wiosenny deszcz. Życie potrzebuje wody, po każdym opadzie świat robi się piękniejszy. No i, że powołam się znowu na babki i prababki, na deszczu dzieci rosną! Zwłaszcza, kiedy nie mokną. W płaszczu przeciwdeszczowym to wcale nie takie trudne. Dłuższe fasony chronią bardzo skutecznie, dobrze dopasowane, regulowane kaptury też spełniają swoje zadania. Płaszcze zapinane są na zamki i zatrzaski, mają ściągacz w talii i regulowane zatrzaskiem szerokości rękawów. Do obszernych kieszeni zmieszczą się rączki i skarby. Pada? Wychodzimy!

Na koniec dobra wiadomość dla nas, drogie mamy, my też nie zmokniemy. Przeciwdeszczowe płaszcze Fluff występują również w wersji dorosłej, w tej samej pięknej gamie kolorystycznej. Wybierzecie identyczne dla wszystkich czy postawicie na indywidualizm?

 

*

Zdjęcia: Paulina Kania

Tekst: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.