Ciepła sobota z Vanuba

W marcu jak w garncu

Ciepła sobota z Vanuba
Ewa Choduń

W garderobie zawierucha. Letnie kurtki negocjują z zimowymi. Grube szale konkurują z wiosennymi apaszkami. A my dziś idziemy na energiczny poranny spacer, a potem zostajemy w domu. Tutaj klimat jest stabilny.

Marka Vanuba dba o przyjemne domowe pielesze, niezależnie od miesiąca w kalendarzu i pogody za oknem. Polska, rodzinna manufaktura, z ponad dwudziestopięcioletnią tradycją tworzy kapcie dla dorosłych i dzieci z wełny owczej, która ma właściwości termoregulacje. Można je nosić przez cały rok.

Wełna ogrzewa podczas jesienno-zimowych dni, a wiosną i latem utrzymuje optymalną temperaturę. Elastyczna budowa włókien zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu stopy się nie przegrzewają. Cała rodzina może wskoczyć w kapcie, czując wygodą i komfort ich noszenia, niezależnie od pory roku za oknem.

Unikalny design kapci i stylowy wygląd marka łączy z sielskim, lokalnym klimatem co sprawia, że nosząc kapcie Vanuba czujemy się jak w rodzinnym domu. Doskonała jakość skór, staranny proces wytwórstwa prosto z Nowego Targu to gwarancja, że w wasze ręce trafi produkt dobrej jakości i co ważne „made in Poland”. To ważne w dobie wszechobecnych na rynku sieciówek.

Vanuba na wiosnę obniża ceny, a zapisując się do newslettera marki możecie otrzymać również dodatkowe 10% rabatu. To tutaj znajdziecie kapcie, poprawiające samopoczucie na co dzień i będące kolejną cegiełką w drodze do wewnętrzej harmoni ducha i ciała. Na wiosenne przesilenie jak znalazł.