Pościelowy ogród White pocket

Bielizna pościelowa od nowa

Pościelowy ogród White pocket

Tęsknicie za białą, bawełnianą pościelą? Za momentem przyjemności, kiedy świeżo wyprane i wysuszone poszewki pachną, a my powlekamy najwygodniejsze poduszki i strzepujemy kołdry? White pocket łączy współczesne wzory z tym, co o pościeli wiemy od pokoleń.

Czyli na przykład to, że luksusowa satynowa bawełna jest najlepsza. Jedwabiście gładka i naturalnie oddychająca. Jej doskonały splot  sprawia, że tkanina ma elegancki, delikatny połysk. Jest także lżejsza i mniej się gniecie. W dotyku jest miękka, a jednocześnie ładnie się prezentuje i dosłownie pieści skórę. Taka pościel co wieczór wita nas swoją świeżością.

 

White pocket to marka, która powstała w Polsce. Jej twórczyni Roma Kowalska zna się na rzeczy i zabrała się do niej z klasą. Wszystkie wzory są projektowane i nadrukowywane na bawełnę w Polsce. Tu również szyte są zestawy dla dzieci i dla dorosłych, a także inne elementy asortymentu, które nasze babcie też nazywały bielizną, czyli obrusy i bieżniki.

 

W White Pocket zakochają się między innymi ci, którzy nie mieli ochoty dostosowywać się do szwedzkich standardów rozmiarowych i mają w domach tradycyjne, wielkie poduchy (najlepiej z pierzem, oczywiście!). Bo znajdziemy tu wszelkie opcje – od tych Ikeowskich po inne wymiary, jakie proponuje pościelowa tradycja.
Niezależnie od rozmiaru pościeli, jakość wykończenia pozostaje ta sama: kryte suwaki, drobniutkie ściegi, wspaniały splot. No i wzory.

 

Co wybieracie? Nadruki prosto z ogrodu botanicznego czy może marynistyczne mewy? Albo zakochacie się w minimalistycznych tęczach? Wzory to bardzo mocna strona White Pocket. Malarskie motywy roślinne mają swoją świeżość i wyrazistość.
Zadbane, wyjątkowe sypialnie nie są zarezerwowane dla wybranych. White Pocket wspiera fundację Piękne Anioły, która projektuje, remontuje i urządza pokoje dla dzieci z defaworyzowanych środowisk.

 

Na koniec zajrzyjcie na pościelowego bloga Romy Kowalskiej. Można takiego prowadzić? O tak, i to jak ciekawie! Znajdziemy tu na przykład praktyczne wskazówki, jak wybierać pościel, i pomysły na walentynkowe śniadanie do łóżka.