rodzina

We are family

Ubieranka Reserved

We are family
Alicja Wesołowska

Bracia, siostry i ja. Duża, zwarta ekipa, która zawsze może na sobie polegać, bo rodzinnej sztamy nic nie złamie.

Startują się trzy najważniejsze dni w roku, nie bez powodu ułożone w kalendarzu tak blisko siebie. Dzień Mamy, Dzień Dziecka i wkrótce po nim – Dzień Taty. Ułóżmy sobie ten rodzinny miesiąc w sekwencje zabaw i codziennego rozpieszczania, gadania, przytulania, łaskotania i głaskania. Wszyscy, bez wyjatku, to lubimy. I tyle nas łączy.

Łączy nas to, skaczemy najwyżej i spadamy robiąc największy rumor. Łączy nas to, że działamy na spontanie i dlatego nuda się nas nie trzyma. Łączy nas to, że bawimy się modą. W gigantyczną, plastikową torbę chcemy zapakować cały świat, czyli wszystkie zabawki oraz mamę i siostrę, jeśli się zmieszczą. I z tym pakunkiem ruszyć przed siebie. Daleko czy blisko? Podróż daleko, rodzina zawsze blisko.

Łączy nas to, że kochamy tańczyć, rysować, leżeć. Wszystko po równo. Że zmieniamy się wedle własnego wewnętrznego, nieprzewidywalnego zegarka i że jesteśmy ciągle tacy sami. Że wzruszają nas filmy o kotkach, bawią przerośnięte chałki, a złoszczą jeszcze mniejsze drobnostki. We are family. Trzymajmy się razem!

*

Dzieci oraz ich rodzice noszą ubrania i dodatki marki Reserved.

Dzieci mają na sobie: kombinezon w paski, kurtkę dżinsową, bluzkę w paski, lnianą sukienkę, sukienkę z długim rękawem, koszulę z podwijanymi rękawami i spodnie chino.

Rodzice mają na sobie: lnianą sukienkę, kombinezon w zwierzęcy motyw, marynarkę, ramoneskę, wzorzystą koszulę, spodnie.

Modele: Paula, Bruno, Bianka i Mela; Joanna, Zosia i Helena; Justyna, Wojtek i Staś
Zdjęcia: Alicja Wesołowska
Scenografia: Dagmara Stępień 
Stylizacje: Karol Młodziński 
Włosy/Make-up: Anna Słowińska 
Choreografia: Agnieszka Konopka