Puro hotels targi

W Poznaniu było tak ładnie!

Relacja z Ładnego Dnia w hotelu PURO

W Poznaniu było tak ładnie!
Paulina Kania

Wiecie, że u nas lato przyszło wcześniej, niż przewiduje kalendarz? Wpadło 4 czerwca na Ładny Dzień w stolicy Wielkopolski. Zobaczcie, jak je godnie przywitaliśmy.

Och, czego to nie było w tę supersłoneczną sobotę w Poznaniu! Spotkaliśmy się w tutejszym hotelu PURO, by wziąć udział w warsztatach artystycznych, zaopatrzyć się w nowe cuda na targach, obejrzeć teatrzyk, pomalować buzie, zjeść coś pysznego i przypomnieć sobie, jak dobrze spotkać się offline – w tak doborowym towarzystwie!

ŁADNE WARSZTATY

Twórcza sobota? Tak było! Na tarasie hotelu PURO działy się piękne rzeczy – kwitły bukiety,  a talerze zapełniały się ręcznie malowanymi motywami. Przy pierwszym wspólnym stole zasiedli miłośnicy ceramiki, którzy pod okiem Joanny Arent-Williams malowali według własnej wizji talerze naścienne z drugiego obiegu, a przy okazji łyknęli nieco historii porcelany. Przy drugim stole zebrały się miłośniczki florystyki, by razem z poznańską pracownią Wykwitnie wyczarować przepiękne barwne bukiety z sezonowych kwiatów.

DARIA SOLAK ZMALOWAŁA PORTRETY!

Nasza ukochana ilustratorka przyjechała do nas aż z dalekiego Londynu. Wszystko po to, by podczas Ładnego Dnia rysować wasz rodzinne portrety. Przy stoliku Darii Solak nieustannie ustawiała się kolejka – każdy chciał mieć tę wyjątkową ilustrowaną pamiątkę. Poza portretem mogliście się też zaopatrzyć w kartki, kubki i naklejki z jej charakterystycznymi rysunkami.

MODA DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Na targach podczas Ładnego Dnia mogliście spotkać twórców i twórczynie naszych ulubionych marek modowych. Z Bydgoszczy wpadła Brunoszka z obłędnymi lekkimi sukienkami i kimonami, a tuż obok jej stoiska wdzięczyły się retroubrania Duende. Na najmłodszych czekały twórczynie barwnych dziecięcych marek: Message Kids z letnimi sukienkami w kratę i kreacjami z motywem pieska, oraz OH NO z wzorzystymi bluzami i jeansową kurtką must have na tez sezon!

COŚ DLA CIAŁA I DUCHA

O smaki i smaczki zadbały marki gromadzące rękodzieło, pyszne przetwory i naturalne kosmetyki. Na stoisku Pasieki Rodziny Sadowskich mogliście zaopatrzyć się w miody, ziołowe mieszanki, oleje i smakołyki dla najmniejszych. Wiktoria z Mumsy Concept opowiadała o świetnych produktach do pielęgnacji i ukojenia maminego ciała. Z kolei w strefie Słońce & Gusta czekały na was dwie poznańskie przyjaciółki – z autorską biżuterią i pięknym polskim rękodziełem.

POKOIK DZIECKA

Pod tym hasłem kryje się nasz ulubiony duet: zabawa i edukacja, ubrany w świetną formę! Na stoisku Edukatorka pyszniły się pięknie wydane książeczki, zmyślne akcesoria oraz gry i zabawki na lata. Z kolei stoisko Little Lights mogliście zobaczyć z daleka – dzięki delikatnym światełkom, które dają te misternie wykonane lampki z drewna.

TEATRZYK BLUM

Dwie białe, przyjazne postaci w wielkich kapeluszach w mig oczarowały maluchy! Tak zaczął się spektakl poznańskiego Teatru Blum „Co to?” dla dzieci poniżej 3 roku życia. Jedna z pierwszych inscenizacji dla żłobkowiczów w Polsce pochłonęła też ciut starszych uczestników, a nawet rodziców. Ale ładnie!

Dzięki, że byliście z nami w tym Ładnym Dniu! Mamy też dla was relację z drugiej części naszego spotkania w PURO hotels – pikniku we Wrocławiu. Stay tuned!

Dodaj komentarz