W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy

Ładne Bebe x Reserved

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy
Monika Lenarczyk

Zazieleniły się parki, ukwieciły dywany z trawy, ptactwo się pięknie rozśpiewało i to widać we wszystkich aspektach życia. A przede wszystkim w modzie.

Światło jakoś chętniej wpada przez okna i puszcza na ścianach ,,zajączki”, a koc sam pakuje się do piknikowego koszyka. Ale zanim wyruszymy w nasłoneczniony plener, pobawmy się w ogrodników i zadbajmy o usadowione na parapetach i balkonie rośliny. Zieloni domownicy ustawili się w kolejce po dolewkę wody, majowe promienie i delikatne głaski. Ogrodnicy w lekko roztańczonych sukienkach, lnianych, zapiętych po kołnierzyk koszulach i szortach uwijają się żwawo by na czas napełnić dzbanki i konewki. A ile przy tym zabawy!

Doniczki zaopiekowane, a kwiaty podlane? Pora pobawić się ze słońcem w ganianego albo w światełkowe klasy. Dobre kryjówki to ławka pod ścianą w nieuczęszczanym pokoju albo przestrzeń za szafą. A ty poruszasz się w swoich luźnych spodniach bezszelestnie, spływasz lekko po ciężkich drewnianych skrzyniach i stąpasz w miękkiej spódnicy tak, że nikt cię nie usłyszy. Szukam!

Słońce przeniosło się na balkon, a my wraz z nim. Dostarczymy czułości narcyzom,ukochamy kiście tulipanów, a na koniec odtańczymy taniec w podzięce słońcu i majowym powiewom. Niech nam trwają, niech nie przestają.

Dzieci mają na sobie ubrania marki Reserved.
Dziewczynki mają na sobie: sukienkę z falbankami, spódnicę midi z guzikami, szorty ogrodniczki.
Chłopiec ma na sobie: koszulę, szorty lniane, koszulę z nadrukiem, spodnie.

*

Modele: Franka, Halinka, Leon
Zdjęcia: Monika Lenarczyk

Make-up & włosy: Anna Słowińska
Stylizacja: Kasia Łaszcz
Scenografia: Kasia Traczyk

Dziękujemy właścicielom poznańskiej kwiaciarni Kwiaty i Miut, Radosławowi Berentowi i Łukaszowi Marcinkowskiemu, za użyczenie pięknego mieszkania i pomoc w realizacji zdjęć.