Z Reserved w magicznym ogrodzie

Bo Dzień Dziecka trwa cały rok!

Z pewnych rzeczy się nie wyrasta, na przykład z bycia dzieckiem. Być może chowacie go gdzieś głęboko na co dzień... A przecież Dzień Dziecka może być kiedy tylko chcecie i gdzie chcecie! Spójrzcie tylko. Zresztą, dobrze wiecie, że na ładnebebe Dzień Dziecka trwa cały rok!

Redakcyjne wróżki, a co! Wraz z marką Reserved postanowiłyśmy przypomnieć wam, że dzieckiem jest każdy, niezależnie od metryki. Chcecie się założyć? Czy u kogoś nie pojawi się uśmiech na widok setek kolorowych girland i piñaty? Czy nie ucieszy wizja nielimitowanych lodów i skoków po dmuchanych materacach? I to w zwykły upalny poniedziałek, po całym dniu pracy? Wspólnie z Reserved postanowiłyśmy sobie taki właśnie Dzień Dziecka zorganizować. Dzielimy się z wami efektami! Niech będą inspiracją na piękne rodzinne popołudnie w gronie najbliższych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dzieci swoje święto mogą mieć codziennie. A wy, dołączycie? Ilością beztroski, szaleństwa, pomysłowości dzieciaki mogą obdzielić tłumy, i dobrze – uczmy się od nich, bo to bardzo deficytowe umiejętności. Z tyłu głowy zostawiamy maile, szkolne wywiadówki i pocztowe awiza, i na kilka godzin oddajemy się lenistwu, piknikowaniu i ganianiu za balonami. Na tapecie tropiki i klimaty bliskie surferom, to także letni hit na półkach Reserved: T-shirty w palmy, ananasy czy kaktusy rządzą tego lata na podwórku! Ma być kolorowo, jak na Hawajach, nie przypadkiem jedna z letnich kolekcji Reserved nazywa się Surf&Sun!

 

W aranżacji przestrzeni pomógł nam świetny warszawski duet Paper Heroes – dziewczyny zadbały, aby było tropikalnie i bajkowo. Wiszące truskawki i dmuchane akcesoria Reserved dopełniły dzieła i oto on, nasz mały karaibski raj na Saskiej Kępie! O zajęcie dla małych rąk zatroszczyła się królowa DIY, czyli Maja Marciniak – torebki arbuzowej piñaty zakwitły na ulicy Francuskiej niczym sezonowe różowe peonie. Były lody, skoki na kaktusie, wspinaczki na drzewo i pływanie na trawie, i to w arbuzie…

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Animatorki z Mysie Harce wiedziały, co małe myszy lubią najbardziej – malowanie buziek, rysowanki plus tatuaże, i to w najprzeróżniejszych wzorach, od kwiatków po trupie czaszki. Girls rock! A całość pięknie uchwyciła – jak zawsze – nasza Ewa, która biegała za dzieciakami, łapiąc je podskokach, biegach, turlankach i… w kolejce po lody. Po dokładkę, rzecz jasna. Pogoda dopisała – prosiłyśmy o lato, dostałyśmy tropiki. Razem z Reserved kolorowo, surferskim, lekkim krokiem wkraczamy w lato!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i prawdziwie sielską atmosferę. Cudownie móc wspólnie usiąść, pogadać, wyluzować się i dać dziecięcej wyobraźni doskonałą przestrzeń na dryfowanie.

zdjęcia: Ewa Przedpełska

opracowała: Kasia Karaim

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.