Vanuba to polska marka, której twórcy szyją pantofle już od ponad dwudziestu lat. Od zawsze wybierali wyłącznie naturalną skórę. Jest najcieplejsza i pozwala na stworzenie buta wytrzymałego, na lata. Vanuba pochodzi z Podhala i tu ma swoją własną garbarnię skór. Właściciele Vanuby doskonale wiedzą, skąd pochodzą ich skóry i jaką mają jakość. To zapewnia butom higroskopijność, czyli to, że stopy się w nich nie pocą. Najlepiej jest je nosić na gołą skórę, wtedy zapewniamy stopom optymalną temperaturę. Naturalna skóra izoluje i chroni przed chłodem czy wilgocią, a owcze runo, którym wyścielone jest wnętrze pantofla, ma właściwości termoregulacyjne.

Sekretem sukcesu Vanuby (polskie kapcie świetnie sprzedają się m.in w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii) jest także podeszwa. Vanuba ma spody zrobione z termokauczuku. Są elastyczne, przyczepne i nie do zdarcia.

Kapcie Vanuba polecamy także najmłodszym i to właśnie tym, którzy nie znoszą kapci. To rozwiązanie idealne dla nich – dobrze się trzyma stopy, nie ślizga się, nie spada z pięty. Można je założyć rano i śmigać w nich cały dzień. Elastyczna podeszwa jest korzystna dla naturalnego, prawidłowego rozwoju stopy i podbicia, a za małe kapcie można przekazywać dalej, bo praktycznie nie widać po nich śladów użytkowania.

vanuba na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.