Vanuba to polska marka, której twórcy szyją pantofle już od ponad dwudziestu lat. Od zawsze wybierali wyłącznie naturalną skórę. Jest najcieplejsza i pozwala na stworzenie buta wytrzymałego, na lata. Vanuba pochodzi z Podhala i tu ma swoją własną garbarnię skór. Właściciele Vanuby doskonale wiedzą, skąd pochodzą ich skóry i jaką mają jakość. To zapewnia butom higroskopijność, czyli to, że stopy się w nich nie pocą. Najlepiej jest je nosić na gołą skórę, wtedy zapewniamy stopom optymalną temperaturę. Naturalna skóra izoluje i chroni przed chłodem czy wilgocią, a owcze runo, którym wyścielone jest wnętrze pantofla, ma właściwości termoregulacyjne.

Sekretem sukcesu Vanuby (polskie kapcie świetnie sprzedają się m.in w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii) jest także podeszwa. Vanuba ma spody zrobione z termokauczuku. Są elastyczne, przyczepne i nie do zdarcia.

Kapcie Vanuba polecamy także najmłodszym i to właśnie tym, którzy nie znoszą kapci. To rozwiązanie idealne dla nich – dobrze się trzyma stopy, nie ślizga się, nie spada z pięty. Można je założyć rano i śmigać w nich cały dzień. Elastyczna podeszwa jest korzystna dla naturalnego, prawidłowego rozwoju stopy i podbicia, a za małe kapcie można przekazywać dalej, bo praktycznie nie widać po nich śladów użytkowania.

vanuba na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas