Czego tak naprawdę potrzebuje dziecko? Jak widzi świat i swoje najbliższe otoczenie? Takie pytania stawia sobie Karolina Urbańska, kiedy wybiera rzeczy do oferty Tublu. Odrzuca popularne produkty dostępne w masowej sprzedaży, a zostawia to, co zachwyciło ją i jej dzieci. Bo jeżeli coś poleca – robi to z pełnym przekonaniem. Wszystkie produkty dostępne w Tublu są więc całkowicie bezpieczne dla dziecka i pochodzą od sprawdzonych producentów.

To przede wszystkim zabawki dostosowane do wszystkich etapów rozwoju. W Tublu znajdziemy ogromny wybór starannie wybranych zabawek edukacyjnych. Nie brak też przytulanek i całego asortymentu miękkich atrakcji dla najmłodszych – zawieszek czy gryzaków.

Rodzice szukający niezbędnych akcesoriów kupią w Tublu wózki i wanienki. Sklep wspiera rodzicielstwo w duchu bliskości i ekologii, więc w ofercie znalazły się chusty i nosidła, ekologiczne chusteczki i inne ciekawe patenty. W Tublu można wybrać wiele rozwiązań dla rodziców, którzy lubią aktywny tryb życia – od łóżeczek turystycznych po naprawdę ciepłe śpiworki.

Większość przedmiotów z Tublu jest produkowane przez znane na całym świecie firmy takie jak Hoppediz, Koo-di, Pink Lining, LittleLife, Skip Hop, Lilliputiens.

Tublu to także duży sklep stacjonarny na warszawskiej ulicy Batorego. Tu można obejrzeć większość produktów – zabawki, akcesoria, meble, wózki. Pokazowy pokój dziecięcy ułatwia rozsądne kompletowanie wyprawki.

tublu na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas