Czego tak naprawdę potrzebuje dziecko? Jak widzi świat i swoje najbliższe otoczenie? Takie pytania stawia sobie Karolina Urbańska, kiedy wybiera rzeczy do oferty Tublu. Odrzuca popularne produkty dostępne w masowej sprzedaży, a zostawia to, co zachwyciło ją i jej dzieci. Bo jeżeli coś poleca – robi to z pełnym przekonaniem. Wszystkie produkty dostępne w Tublu są więc całkowicie bezpieczne dla dziecka i pochodzą od sprawdzonych producentów.

To przede wszystkim zabawki dostosowane do wszystkich etapów rozwoju. W Tublu znajdziemy ogromny wybór starannie wybranych zabawek edukacyjnych. Nie brak też przytulanek i całego asortymentu miękkich atrakcji dla najmłodszych – zawieszek czy gryzaków.

Rodzice szukający niezbędnych akcesoriów kupią w Tublu wózki i wanienki. Sklep wspiera rodzicielstwo w duchu bliskości i ekologii, więc w ofercie znalazły się chusty i nosidła, ekologiczne chusteczki i inne ciekawe patenty. W Tublu można wybrać wiele rozwiązań dla rodziców, którzy lubią aktywny tryb życia – od łóżeczek turystycznych po naprawdę ciepłe śpiworki.

Większość przedmiotów z Tublu jest produkowane przez znane na całym świecie firmy takie jak Hoppediz, Koo-di, Pink Lining, LittleLife, Skip Hop, Lilliputiens.

Tublu to także duży sklep stacjonarny na warszawskiej ulicy Batorego. Tu można obejrzeć większość produktów – zabawki, akcesoria, meble, wózki. Pokazowy pokój dziecięcy ułatwia rozsądne kompletowanie wyprawki.

tublu na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot