Przegląd polskich pościeli dla rodziny

Spanie made in Poland

Przegląd polskich pościeli dla rodziny

Jak sobie pościelisz, tak ci będzie w łóżku ładnie, miękko, miło i komfortowo. Wybieramy pościele z naturalnych surowców, o delikatnym splocie i o niezaprzeczalnej urodzie. Polscy projektanci w tematach pościelowych odnajdują się wspaniale, więc śmiało możemy nasze łózka ubierać lokalnie.

Wybór jest duży, a rodzimi producenci dbają o wyróżnialność i o jakość swoich kompletów. Każde gusta i wszystkie potrzeby dziś w nocy mogą zostać zaspokojone. Uwaga, chce wam się spać? Oto nasze ulubione polskie marki:

*
SO LINEN

Oto jedne z naszych ulubionych lnianych pościeli. Len jest szlachetny i trwały, a w So Linen jest szczególnie piękny – jest dekatyzowany i ma doskonały splot. W So Linen znajdziecie harmonijną, naturalną paletę barw i staranne wykończenia. Surowość lnu przełamują detale: troczki, kokosowe guziki, falbany. Ogromną zaleta lnianej pościeli jest to, że nie trzeba jej prasować – taka pognieciona jest właśnie najpiękniejsza.

*
LAYETTE

Lubicie tkaniny o tetrowym splocie, ich naturalną miękkość i to, że szybko schną? Zachwyciło nas to, że Layette drukuje swoje autorskie, akwarelowe wzory zarówno na niezwykle miłej tkaninie z włókna bambusowego, jak i na bambusowej tetrze, z której powstają poduszki dla niemowląt. W Layette znajdziecie najwygodniejsze przy małych dzieciach pościele z wszytym, antyalergicznym wkładem. Są bezpieczne, łatwe w praniu i szybko schną.

*
WHITE POCKET

Ta polska marka ma już stałe grono swoich fanów. Zawdzięcza to nie tylko wzorom, ale i jakości samej bawełny – mocnej, cienkiej, cudownie gładkiej i chłodnej w dotyku. Dwustronne pościele powstają w duchu odpowiedzialności społecznej, o czym można przeczytać na stronie White Pocket. A z doświadczenia wiemy, że komplet White Pocket potrafią odmienić nawet najbardziej skromna sypialnię i uczynić ja bardziej „naszą”.

 

*
MOLINOO DREAM IT

Jeśli natura ma się przebojem wedrzeć do Waszych sypialni, to Molinoo was w tym wesprze. Ich wzory inspirowane lasem niosą ze sobą miękkość mchów, ciszę borów, zieleń sosen. Spójna kolorystyka i tematyka w Molinoo kojarzy się z relaksem i z wakacjami na łonie przyrody. W ofercie znajdziemy zarówno pełnowymiarowe komplety, jak i pościele z wypełnieniem dla najmłodszych.

*
FUN WITH MUM 

Oto najbardziej rozrywkowa pościel w naszym zestawieniu. Markę Fun with Mum inspirują dziecięce harce i potrzeby. W ofercie znajdziemy zarówno pościele z wypełnieniem dla niemowląt, jak poszewki dla tych trochę starszych, czyli dla przedszkolaków. Barwne wzory nadają pokoikom dziecięcym niepowtarzalnego charakteru, a wszystko jest szyte oczywiście z najlepszej, wytrzymałej bawełny.

*

FOONKA

Kolekcja pościeli Hayka polskiej marki Foonka to modele już kultowe. Sławetne SIANO i SŁOMA obiegły świat i zdobyły nagrody na design. To coś dla tych, którzy tęsknią za wakacjami i letnią swobodą, a także dla tych, którym alergia pozwala spać tylko na takim sianie, które uszyte jest z bawełny, świetnie się puerze i jest miłe w dotyku. Nikt od niego nie kicha, nikt tu nie marznie, wszyscy są zadowoleni. Nawet mysz, która buszuje sobie wśród słomy. Pościel pokochają także wasze dzieci, które z radością będą szukać igły w stogu siana.

*
HUG THE STUFF 

Twoja dom to twoja przestrzeń i bycie zaproszonym do niej to prawdziwe wyróżnienie. Twórcy Hug the Stuff, warmińskiej marki nie tylko pościelowej (zobaczcie ich plakaty!), zdają się to doskonale wiedzieć. Każdy wzór jest dopracowany i ma wyrazisty rys. To rzeczy dla indywidualistów, którzy lubią spać i mieszkać po prostu po swojemu. Nasze serce podbiła między innymi odważna pościel z nadrukiem blachy jak z warsztatu samochodowego.

 

Publikacja powstała dzięki markom So Linen, Layette, White Pocket, Moolino, Fun with Mum, Foonka i Hug the Stuff.