Jak urządzić pokój dziecka meble

Top 8 łóżeczek dla dzieci

Dziecięce łóżeczka

Top 8 łóżeczek dla dzieci

Z wyjmowanymi szczebelkami, z regulowaną wysokością materacyka i najlepiej takie, które posłuży przez długie lata. Dzisiaj na tapetę bierzemy łóżeczka niemowlęce i przedstawiamy wam nasze propozycje prosto ze świata mebli dla dzieci.

Przyjrzyjmy się wspólnie naszym redakcyjnym wyborom, które jak wierzymy, pomogą wam wybrać idealne łóżeczko do dziecięcego pokoju. Czym się kierowałyśmy szykując to zestawienie? Jakością, pomysłem i wielofunkcyjnością produktu. Oto co dla was przygotowałyśmy.

*

Metalowe łóżko Ellie Cot

Przełamując niemowlęce klasyczne meble, warto zwrócić uwagę na metalowe łóżko Ellie Cot. Jest bardzo dobrym wstępem do magicznej przygody w krainie snów, o czym świadczy jego bajkowy design. Łóżeczko o dwóch wysokościach materaca, wykonane z mocnego metalu to propozycja dla odważnych rodziców, chcących przełamywać klasyczne standardy w wyprawce niemowlaka. Do kupienia tu.

 

*

Klasyka z Oeuf

Oeuf, marka znana głównie z cudownych wełnianych ubranek w swoim portfolio, ma również meble dla dzieci, które – musimy przyznać – wyglądają świetnie! Klasyczne łóżeczka ze szczebelkami wpisują się we wnętrzarskie trendy designu dla dzieci i swoim wyglądem obalają mit odchodzenia od tego typu mebli dla najmłodszych. Te z kolekcji Sparrow Crib dostępne są w trzech kolorach i współgrać będą z każdym dziecięcym pokojem. Kupicie je tutaj.

 

 *

Multizadaniowość z Ava Lifestages Cot

Lubimy meble, które służą dzieciom latami, i które zaprojektowane z głową, górują swoją wielofunkcyjnością nad innymi dostępnymi na rynku. Łóżeczka Ava Lifestages Cot nigdy się nie znudzą małym właścicielom, bo rosną razem z nimi i przez wszystkie kolejne lata życia dzieci przechodzą metamorfozę, dostosowując do potrzeb dzieci. Będą idealnym dopełnieniem pokoi dla niemowląt i przedszkolaków lub biurkiem (tak!) dla starszych dzieci. Łóżeczko możecie kupić tutaj.

 *

Przerabiamy łóżeczko na sofę z Leander

Projektanci prześcigają się w pomysłach na stworzenie łóżeczka, które swoim wyglądem będzie dopełnieniem nowoczesnego pokoju dziecięcego, a przy okazji może też być wykorzystywane przez innych domowników. Marka Leander stworzyła niemowlęce łóżeczko, które przeobrazimy w sofę, nadającą się chociażby do pokoju dorastającego nastolatka. Pokusimy się o stwierdzenie, że widziałybyśmy ją również w naszej redakcji. Łóżeczko do kupienia tu.


 

 

*

Od niemowlaka do starszaka z łóżeczkiem VOX

Lubimy klasyczne rozwiązania użyte w projektach podyktowanych dziecięcymi trendami. Wnętrza pokoi zmieniają się wraz z wiekiem maluszków, a my, rodzice chcemy, aby razem z nimi rosły również meble zakupione w ramach wyprawki. Jak to dobrze, że są na polskim rynku kolekcje, które powstały z myślą o takich rozwiązaniach. Łóżeczko marki VOX w prosty sposób zamienicie w wygodną kanapę dla starszaka, a dzięki klasycznemu projektowi idealnie będzie wyglądało również w sypialni rodziców lub pokoju starszego rodzeństwa. Łóżko wykonane z dębu cynamonowego można kupić tutaj.

 

 

 

 

*

Łóżeczko z motywem lisa od Lil’Gaea

Turecka marka Lil’Gaea stawia na równi funkcjonalność dziecięcych łóżeczek, staranny dobór materiałów, z jakiego są wykonane i projekt wyróżniający się prostą formą piękna tkwiącego w minimalistycznych wzorach. Kolekcja FOX to urocze łóżeczka z wymiennym, dostępnym w różnych kolorach motywem na froncie, które sprawdzą się również jako „dorosłe” łóżka w pokoju dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym. Kupicie je tu.

 

*

Sen z głową w chmurach z xo-in my Room

Ręcznie wykonane, z najwyższej jakości litego drewna świerkowego łóżeczka hiszpańskiej marki xo-in my room powstają w małej pracowni pod Barceloną. Rodzinna firma, doceniona na świecie dzięki swoim innowacyjnym produktom, przenosi najmłodszych w świat bajkowego snu i marzeń z głową w chmurach. Koniecznie poznajcie również inne projekty tej marki, gwarantujemy – zachwycają! Łóżeczko do kupienia tu.

 

*

Skandynawski design Done by Deer

Łóżeczka skandynawskiej marki Done by Deer to kolejna propozycja dla osób szukających mebli, które rosną razem z maluszkiem. Mają dwa regulowane ustawienia wysokości i pełnić będą funkcję miejsca do spania dla niemowląt, jak i również dla starszych dzieci. Co więcej, demontaż bocznej barierki i umieszczenie drugiej ochronnej, przekształca łóżko w sofę. Eleganckim stylem idealnie wpasuje się ona do każdego rodzaju wnętrza. W ofercie Done by Deer znajdziecie też malutkie łóżeczka dla lalek i przytulanek. Czyż nie są urocze? Łóżeczko dla dzieci kupicie tutaj.

 

*

Przeglądając powyższe inspiracje, jesteśmy przekonane, że świat designu dla dzieci nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. A jakie łóżeczka są w pokojach waszych dzieci?

 

Opracowała: Marta Szczepanik