TOP 7 miejsc na wypoczynek z psem

Wakacje z psem

Podróżowanie z psem to nie lada wyzwanie. Są jednak miejsca, których twórcy wyciągają do właścicieli psiaków pomocną dłoń, i dobrze wiedzą, że merdający ogonem piesek to najlepszy poprawiacz humoru najmłodszych turystów. I jednocześnie, najlepszy przyjaciel rodziny, bez którego urlop po prostu nie może się wydarzyć.

Przestawiamy wam dzisiaj top 7 miejsc, które zmienią wasze podejście do podróżowania z czworonogiem. Zabierzcie tryskające energią psiaki do lasu, nad jezioro i nad piękne piaszczyste plaże Bałtyku. Poznajcie miejsca przyjazne pupilom.

 

Fajne Miejsce w Dębkach

W Fajnym Miejscu jest fajnie i dla najmłodszych gości, i dla zwierzaków. Ten ośrodek wypoczynkowy znajduje się w nadmorskiej miejscowości Dębki, w niewielkiej odległości od morza. Czworonożni przyjaciele zamieszkają z wami w uroczych, inspirowanych stylem skandynawskim domkach, a my jesteśmy pewne, że zabawom i rzucaniu patykiem na plaży czy w ogrodzie nie będzie końca. O Fajnym Miejscu przeczytacie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Borówkowe domki pod Łodzią

Pomiędzy Warszawą a Łodzią znajduje się miejsce, których właściciele czekają z otwartymi ramionami na czworonożnych podróżników. Duży teren borówkowego gospodarstwa to idealna przestrzeń do zabaw ze zwierzakami. Jagoda kamczacka prosto z krzaczka smakuje wybornie, a spokój i beztroska regeneracja sił na łonie natury to idealne pomysły na wspólny odpoczynek dla całej rodziny. Więcej o Borówkowych domkach przeczytacie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Gościniec Szuwary na Mazurach

Dwie godziny drogi od Warszawy i jesteśmy w Gościńcu Szuwary. Ten mazurski pensjonat można odwiedzić ze zwierzakami niezależnie od pory roku. Wiosną spędzicie tu Wielkanoc, majówką i latem odpoczniecie, mocząc nogi w rzece Krutyni, jesienią pójdziecie rodzinnie na grzyby, a zimą weźmiecie udział w kuligu i szalonej bitwie na śnieżki. Czy tylko my mamy ochotę na długi spacer po mazurskich ścieżkach z merdającym ogonem przyjacielem? Tutaj znajdziecie więcej informacji o Gościńcu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Bursztynowa Przystań w Darłówku

Czy może być coś piękniejszego od wypoczynku w domkach znajdujących się sto metrów od plaży? W Bursztynowej przestrzeni mamy komfort bliskości plaży i domki dostosowane do wypoczynku rodzin z dziećmi, co oznacza naładowane jodem i pozytywnymi emocjami chwile. Spacery po piasku, zwiedzanie pobliskiego średniowiecznego miasta Darłowa i zabawy na świeżym powietrzu sprawią, że odpoczniemy – także w towarzystwie swojego czworonoga. O Bursztynowej Przystani przeczytacie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Zacisze pod Śmielcem w Jeleniej Górze

Zacisze tworzą przede wszystkim ludzie z pasją do tego, co robią. Poznajcie domki, nad którymi pieczę sprawują: Ania, Marcin i ich córki: Sonia i Martyna. Klimatu domków w Jeleniej Górze nie byłoby również bez tutejszych czworonożnych pupili: długowłosego owczarka niemieckiego Bera, suczki rasy kundelbury Nikki, dumnego kociska Anusiaka i czarnej kotki Kici chodzącej tylko własnymi drogami. To właśnie tutaj odpocznienie ze swoimi zwierzakami, zdobędziecie szczyty Karkonoszy i wygrzejecie się w cieple kominka. Więcej informacji znajdziecie tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Every Sky w Karpaczu

Every Sky to sieć apartamentów znajdujących się w różnych lokalizacjach Karpacza. Pomysłowo i nowocześnie urządzone wnętrza są dobrą bazą wypadową do dalszych wypraw w góry i idealnym miejscem na odprężający odpoczynek z pupilem. Co ważne – w sąsiedztwie znajduje się wybieg dla psów! Idealny sposób na zabawę waszego czworonoga w gronie merdających ogonem przyjaciół. Więcej o apartamentach przeczytacie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Łubu Dubu koło Gorzowa Wielkopolskiego

Okolice Gorzowa Wielkopolskiego, a dokładniej Dankowa, gdzie zlokalizowane jest Łubu Dubu, są nazywane przez okolicznych mieszkańców Lubuskimi Mazurami. Pobliskie Jezioro Wielgie, Barlinecki Park Krajobrazowy i Rezerwat Przyłężek sprawiają, że odpoczniecie i naładujecie baterie na dobre. Łubu Dubu to apartamenty, restauracja z pysznym menu i bliskość pięknego lasu sosnowego. Idealne miejsce, aby złapać oddech i pójść na długi spacer z psem.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeżeli znacie inne fajne miejsca, które można odwiedzać z czworonożnymi przyjaciółmi, koniecznie dajcie nam znać!

Opracowała: Marta Szczepanik

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.