Top 5 usług, z których lubimy korzystać

ułatwiamy sobie życie

Każda z nas miewa dni, kiedy czuje, że potrzebuje wsparcia. W drobnych lub wielkich sprawach, bo plan się zawalił, coś nie poszło, tak jak miało, albo wzięłyśmy na siebie za dużo.

W redakcji często wymieniamy się doświadczeniami, nowymi adresami, złotymi myślami, czyli ogólnie mówiąc: wsparcie to podstawa. Poruszałyśmy temat usług, z których korzystamy, kiedy potrzebujemy pomocy, a że potrzeby miewamy różne, wyszła z tego mocna piątka.

***

1. Opieka dla dziecka

Ha! Numer jeden, absolutna zgodność. Każdej z nas zdarzyło się musieć z czegoś zrezygnować, coś zawalić lub stracić, bo nie miałyśmy tego najważniejszego numeru. Numeru do opiekunki. Temat rzeka wśród mam, w żłobkach, przedszkolach, szkołach i na placach zabaw. Jedne mają i chronią, jak największego skarbu, inne wiecznie na etapie poszukiwania. Czas z tym skończyć! Niani nie poznaje się na ulicy, niani trzeba zaufać i dlatego korzystamy z wykwalifikowanej pomocy specjalistek w tej dziedzinie, czyli opiekunek z Agencji Nanny Bell. Mają świetne podejście do dzieci, są wyszkolone, pełne energii, pasji i wiedzą, co robią. Przetestowałyśmy, polecamy! Możecie skorzystać z pomocy na godzinę, wieczór, lub znaleźć nianię na stałe. Są niezawodne w nagłych sytuacjach.

Nianię zamówicie tu. 

2. Zakupy i jedzenie z dowozem

Pewnie, że zdarza nam się móc wszystko! Multitasking opanowałyśmy do perfekcji, ale nauczyłyśmy się umiaru w zarządzaniu światem. Spisanie listy zakupów nam wystarczy, resztę przekazujemy dalej, zamiast tracić czas w kolejce i dźwigać siaty podśmiewając się, że to gimnastyka, wolimy mieć czas na tę prawdziwą. Podobnie jest z gotowaniem, każda z nas chętnie zje z rodziną i przyjaciółmi, ale czas spędzony w kuchni wolimy poświęcić na coś innego. Tak, jedzenie z dowozem, to z pewnością pomysł dobrego człowieka! Uber Eats, dowożący z dowolnej restauracji w mieście, nawet w 30 minut, ma nasze uznanie. Teściowa z nieoczekiwaną wizytą? Zapraszamy serdecznie!

Jedzenie zamówicie tu

***

3. Prasowanie

Są wśród nas fanki uprasowanego, gorzej z naszą sympatią do prasowania. I, żeby nam zaraz ktoś nie zarzucił, że facet też może, no pewnie, że może! I to jak! Jeśli może, bo jak nie, to pognieciona sukienka na spotkaniu jest już tylko naszym problemem. Żelazko gorące, dzieci pod nogami, kołnierzyk przy bluzce za nic ma ułożenie się we współpracy, a badania mówią, że na tej frustrującej czynności mija nam rok życia. Dość! Prasowalnia powstała z myślą o nas. Zamawiamy, przyjeżdżają po nasze rzeczy, a po dobie zwracają je idealnie gładkie.

Usługę zamówicie tu

4. Wypożyczalnia rzeczy dla dzieci

Lubimy mieć wszystko, co jest nam potrzebne, ale niektóre rzeczy wystarczają nam na raz. Wykluczyłyśmy pawlacze z naszych wnętrz, piwnice mamy maleńkie i nie jesteśmy w stanie przechowywać wszystkiego. Domowe budżety wolimy przeznaczać na przyjemniejsze sprawy, niż na coś, co jet potrzebne tylko na chwilę i dlatego pożyczanie mamy w nawyku. Między sobą, od rodziny, przyjaciół i znajomych, ale czasem zdarza nam się, że nie ma już jak i od kogo. Wtedy korzystamy z wypożyczalni. W takiej z asortymentem dziecięcym znalazłyśmy: wózki, foteliki samochodowe, przyczepy rowerowe, niezbędnik turystyczny, a do tego sprzęt do monitorowania oddechu, wagi niemowlęce, czy nianie elektroniczne.

Wypożyczać możecie tu

5. Taxi z fotelikami dla dzieci

Szybko, szybko, a samochód jechać nie chce albo go nie ma, a autobus nie wchodzi w grę. W tej sytuacji, przerabianej przez wszystkich rodziców, z pomocą przyjdą korporacje, które dysponują fotelikami samochodowymi. Bezpieczna podróż z naszymi dziećmi jest nie do przecenienia, dlatego warto znać dobry numer.

Taksówkę możecie zamówić tu

Polećcie nam swoje ulubione usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.