babyshower prezentownik

Top 10 prezentów na baby shower

Jak trafić w 10?

Top 10 prezentów na baby shower

Prezenty! Na to hasło zawsze robi się radośniej. I nie ma większego znaczenia, czy chodzi o prezent dla nas, czy od nas – radość jednakowa. Uwielbiamy pakować, motać kokardki z wielobarwnych wstążek a potem wręczać. No tak, tylko ten moment, pomiędzy rzuceniem hasła a gotowym podarkiem, czasem burzy równowagę, zwłaszcza gdy obdarowaną ma być przyszła mama. I nagle kiedy przychodzi do wypatrywania czegoś unikatowego, niezmiernie praktycznego a przy tym ładnego, to się robi ździebko pod górkę. Co zrobić, żeby się nie najeść strachu i stresu, a ukończyć tę misję z trafionym prezentem?

Wystarczy rzucić okiem na nasz 10-punktowy, bardzo subiektywny ale i wybiórczy spis prezentowych hitów na baby shower. To miks pięknych rzeczy, przydatnych zarówno mamie, jak i dziecku. Solidnie wykonanych, posiadających wszelkie atesty i wysoki poziom użyteczności. Tych znalezisk przyszła mama nie wyniesie do piwnicy – raczej zacznie z nich korzystać zaraz po tym, jak wszyscy goście pójdą do domu…

***

1 & 2: Dziennik mamy i otulacz

Ładny zeszyt, w którym zapisać można każdy drobny wątek, psikus czy przygódkę z życia niemowlęcia jest zawsze pożądany.  Ten 176 -stronicowy brulion powstał w bliskiej współpracy marki Coodo z wziętą projektantką Magdaleną Tekieli, która wpadła na pomysł okładkowych skrytek, schowków i miejsc na liściki do dziecka. A skoro już sięgamy po cuda, złapmy też wielozadaniowy otulacz z jesiennej kolekcji. Bez niego ani rusz!

coodny kupon prezentowy, chusta w romby, musztardowe body, dziennik Coodo

***

3,4,5: mobil, pościel i pluszaki

Łóżeczko jest miejscem, w którym noworodek spędzać będzie lwią część doby (jeśli ma się szczęście). Warto pomyśleć zatem o pięknej pościeli. Może w pierwszej chwili nie wydaje się ona dobrym typem na prezent, ale to jedna z tych rzeczy, która będzie bez przerwy w użyciu. Do tego  ręcznie malowany ptasi mobil, który ułatwi zapadanie w drzemkę i pluszowe owieczki do ściskania.

mobil Projekt Dzioopla, musztardowa kołderka Tiny Bubbles, poduszka z bąbelkami Tiny Bubbles, owieczki Ragtales: Dylis i Dylan

***

6 & 7: kosmetyki i ubranka

„Noś, noś dobre ciuchy rodzicom swym na złość” – w takich chwilach zawsze wpada nam do głowy ten kawałek Maleńczuka. Dobrych ciuchów nigdy dość – że zacytujemy mistrza riposty. To dla maleńkiego, zaś dla mamy proponujemy bardzo sympatyczne i ekologiczne mazidła od Phenome, np. chłodzący żel na lekkie nogi oraz hypoalergiczny krem do ciała (którym mama może podzielić się z dzieckiem). Wszystkie zmieszczą się w pikowanej kosmetyczce z chwostami – grunt to dobra oprawa!

pajacyk Hero Organic Zoo, body Milk rganic Zoo, różowy i biały kocyk Pink no more, kosmetyki Phenome: żel do stópszampon dla mamy, olejek przeciw rozstępom;
kosmetyczka w groszki Bim.bla, zawieszka do smoczka i gryzak Little Leaf 

***

8,9,10: mata do zabawy, stojak i zawieszki

Każdy wie, że młody człowiek ponad wszystko miłuje swoje otoczenie. Jest ono dla niego źródłem wiedzy i wrażeń, poznaje je bezustannie, bez cienia znużenia czy zmęczenia. Miękkie, przytulne miejsce do obserwowania domu i domowników znajdzie w postaci pikowanej maty, a dodatkowymi atrakcjami będzie stojak z drewnianymi zawieszkami, które też spiszą się wkrótce w roli gryzaków. Prezent idealny.

Processed with VSCO with hb1 presetProcessed with VSCO with hb1 presetProcessed with VSCO with hb1 preset

mata z bąbelkami Tiny Bubbles, drewniany stojak i zawieszki/gryzaki Little Leaf

A co Wy byście chciały dostać z okazji przyjścia na świat Waszego maluszka? Napiszcie nam w komentarzach o czym marzycie najbardziej.

***

Zdjęcia: Dominika Brudny/ Niech mówią zdjęcia

Zapisz

Zapisz

Zapisz