instagram

TOP 10 ultrasłodkich profili na Instagramie

Kreatywne profile na Instagramie!

TOP 10 ultrasłodkich profili na Instagramie

Codziennie spędzamy mnóstwo czasu na Instagramie – trochę z przyjemności, a trochę z potrzeby inspiracji. Nie tak łatwo jest znaleźć profile, które są oryginalne i wyjątkowe w samym pomyśle ich prowadzenia i tym, co się na nich znajduje, dlatego chcemy podzielić się z wami częścią naszych dotychczasowych odkryć. Zobaczcie, które 10 profili nas zachwyciło!

***

1. @pom.maker 

Skomentujemy to tak: WOW! Kiedy odkryłyśmy przypadkowo te słodkie pandy, wpadłyśmy w zachwyt, ale kiedy doszłyśmy do tego, jak one są stworzone, zamurowało nas! Czy domyślilibyście się kiedykolwiek, że ze zwykłych pomponów można stworzyć coś tak niezwykłego?

2. @forkandbeans 

Ta pani o imieniu Clara zdecydowanie lubi bawić się jedzeniem! Z każdego warzywa, owocu czy przekąski potrafi stworzyć minidzieło, które z chęcią zobaczyłoby na swoim talerzu niejedno dziecko. Mamy niejadków – do dzieła!

 3. @maryannemoodie 

Takiej sztuki pewnie już się trochę naoglądaliście, ale czy widzieliście ją w stylu azteckim? Przypadły nam do gustu te dywaniki i z chęcią powiesilibyśmy sobie taki w naszej redakcji – od razu weselej by się pracowało, nawet w najbardziej deszczową pogodę!

4. @bijoukittyshop 

Poduchy i pluszowe miśki to specjalność tej skandynawskiej artystki. Swój misio-zwierzyniec tworzy własnoręcznie i każdy z nich jest dzięki temu unikatowy. Zwróćcie uwagę na te różowe języczki – rozpływamy się!

5. @cotton_clara 

Proporczyki to żadna nowość i ci, którzy mają już mały przesyt, mogą zaczerpnąć nieco inspiracji  z tego konta. Clara, artystka i designerka, która jest autorką tych innowacyjnych proporczyków, postanowiła wyplatać je muliną! Im bardziej kolorową, tym lepszy efekt dają we wnętrzu. Też takie chcemy, dlatego biegniemy po kawałek drewna i wiertarkę. Trzymajcie za nas kciuki!

6. @ochibits 

Halo, czy mógłby ktoś nas uszczypnąć?! Znów zaparło nam dech w piersiach i lekko nie dowierzamy w to, co widzimy. Te cuda, to wszystko, to zminiaturyzowany świat widziany oczami artysty: meble, miśki, jedzenie, gazety, pomieszczenia mieszkalne – wszystko, co nas otacza. Brawa za precyzję w rękach, jak dla nas – mistrzostwo świata!

7. @nao1738 

Oho, a co powiecie na takie jedzenie? Arcydzieło!

8. @virgin_honey 

Dla tej pani wszystko, co istnieje na tej ziemi posiada oczy: liście, piasek, kawałek plastiku, kromka chleba czy też miniszczotka dla lalek. Zdecydowanie popieramy taką wizję świata!

9. @tessa_perlow 

Mistrzyni haftu odnaleziona! Dokładnie w Nowym Jorku. Ta kobieta wyszywa na wszystkim: na poduszkach, sukienkach, starych spódnicach, koszulach, a nawet skarpetkach. Robi to z taką precyzją i z takim fachem w ręku, że poza podziwem trochę zazdrościmy jej tych zdolności. Tym bardziej, że teraz hafty to hit sezonu!

10. @lucy_mail 

Jedno z naszych ulubionych i najbardziej barwnych kont zostawiamy na koniec. Tutaj znajdziecie (i nawet kupicie!) własnoręcznie malowane… koperty! Taka forma sztuki wydaje się o wiele ciekawsza, prawda?

Podzielicie się z nami swoimi ulubionymi kontami na Instagramie, które przenoszą was do świata kreatywności?