flik flak x ładne bebe współpraca reklamowa

Tik-tak? Flik Flak!

Polecamy produkty ze świątecznej kolekcji kultowej marki zegarków dla dzieci.

Tik-tak? Flik Flak!
materiały prasowe

Twoje dziecko rozpoczyna naukę odczytywania zegarka? A może już się na nim zna i potrzebuje nowego? Marka Flik Flak oferuje tak szeroki wybór, że każde dziecko znajdzie model, który mu się spodoba.

Zegarki Flik Flak są wodo- i wstrząsoodporne i można prać je w pralce, a więc stanowią idealny produkt dla dzieci, które dopiero uczą się obchodzić z różnymi sprzętami. A że wielkimi susami zbliża się czas wymyślania i szukania prezentów, sprawdźcie, jakie modele oferuje szwajcarska marka w tym sezonie. Jedno jest pewne: wzorów i kolorów nie brakuje, czyli każdy i każda znajdzie coś dla siebie.

Zabłyśnij!

Kto nie lubi brokatu? Marka Flik-Flak na te święta przygotowała błyszczącą kolekcję Shine Bright, pełną brokatowych i mieniących się w świetle aplikacji. Na tę kolekcję składają się trzy modele w chłodnej, zimowej palecie kolorystycznej, przywodzącej na myśl grudniowe niebo – zarówno w dzień, jak i w nocy.

Motyw gwiazd i kryształów to z jednej strony nawiązanie do magicznego, świątecznego, otulonego puchową kołdrą białego śniegu i rozświetlonego w ciągu długich zimowych nocy gwiazdami czasu, a z drugiej – trampolina do krainy marzeń i snów, w której każdy, każda i wszystko może błyszczeć.

Taki zegarek będzie dumą noszącego go dziecka: ma wyjątkowy charakter i niesie ze sobą radość i magię, którą dzieci – na ich szczęście – widzą wszędzie.

Jak wszystkie produkty marki Flik-Flak zegarki z kolekcji Shine Bright zostały wykonane z materiałów bio, a paski powstały z recyklowanych materiałów PET. Zgodnie z edukacyjną misją marki wszystkie zegarki mają wskazówki i łatwe do odczytywania cyfry, które zachęcają do nauki czytania zegarka.

Czas na przygodę!

Uzbrojone w zegarki dzieciaki ruszają w poszukiwaniu przygody z aplikacją The Adventure Time (z ang. Czas przygody). W aplikacji użytkownicy i użytkowniczki będą uczyć się odczytywać godzinę na tarczy zegara w trakcie zabawy. Metodykę nauki i zabawy opracowali specjaliści marki Flik Flak. The Adventure Time jest skierowana do dzieci od piątego roku życia i składa się z 36 angażujących i rozwijających poziomów. Najmłodsi użytkownicy poznają budowę zegarka, podstawowe zagadnienia związane z odmierzaniem czasu oraz oczywiście uczą się odczytywania godzin. Dzieci potrafiące już odczytywać godzinę mają szansę pogłębić i utrwalić swoją wiedzę – niezależnie od wieku będzie to owocna i atrakcyjna zabawa, którą można wykonywać zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie.

 

Gracze mogą stworzyć własny, spersonalizowany awatar, którym będą poruszać się po magicznym świecie Flik-Flaka.

Aplikacja jest darmowa i dostępna na platformach dla systemów Android i iOS. Może ją pobrać każda osoba, która zakupiła oryginalny zegarek Flik-Flak. W aplikacji nie znajdziecie reklam ani innych sponsorowanych treści – nic, co by rozpraszało uwagę dzieci i odciągało je od nauki czytania zegarka. Można w nią grać w trybie offline, co jest dodatkowym atutem.

The Adventure Time jest dostępna w aż 12 językach.

Dodaj komentarz