The Miracle Makers to polska marka, która solidnie zadbała o nasze samopoczucie (i o wygodę) w ciązy i po porodzie. Stworzyła kolekcję ubrań, które pasują do realiów macierzyństwa i które są umilaczami codzienności. The Miracle Makers to ubrania, po które można rano sięgnąć bez zastanawiania się, co dziś włożyć. Mają niezobowiązujące kroje i dużą dozę nonszalancji. Czujemy się w nich jak w drugiej skórze, i jesteśmy same dla siebie sexy.
Ada, twórczyni The Miracle Makers, postawiła sobie za misję stworzyć taką markę, która podkreśla naturalny urok kobiet w ciąży czy karmiących. Dba o proste i funkcjonalne kroje bielizny czy ubrań. I bardzo starannie selekcjonuje wszystkie dzianiny czy tkaniny, aby pozostały w niezmienionej jakości latami. Każdy model jest projektowany i szyty w Polsce.

Legginsy The Miracle Makers są jednym z hitów tej marki. Klientki uwielbiają też koszulki do karmienia i super-zmyslowe staniki. The Miracle Makers nie stawia nas przed wyborem wygoda czy uroda – możemy mieć i to, i to!
„Macierzyństwo jest nie tylko słodkie i cukierkowe, ale bywa także ciężkie, choć bardzo satysfakcjonujące” – przyznaje Ada. Marka The Miracle Makers powstała po to, by nam pięknie w tym wyzwaniu towarzyszyć.

miraclemakers na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.