Minimalistyczne szwedzkie plakaty z noworodkami pokochali rodzice z ponad 70 krajów. Wystarczy złożyć spersonalizowane zamówienie, aby otrzymać piękną ilustrację wielkości naszego dziecka tuż po urodzeniu.
Na pomysł nietypowych plakatów wpadł duet życiowy i zawodowy: Evelina i Gustav Westman ze Sztokholmu. Gdy zaczynali, nie mieli jeszcze dzieci, ale zostając rodzicami, tylko utwierdzili się w przekonaniu, jak cenną pamiątką jest towarzyszący nam na co dzień obraz malucha z czasów, gdy przyszedł na świat.
Plakaty The Birth Poster wyróżnia sam koncept i podyktowana mu oszczędna forma: kreska nawiązująca do zarysu maleńkiego ciała noworodka w skali 1:1 i delikatne tło w czterech barwach do wyboru. Do plakatu, dodatkowo, można dobrać drewniany wieszak. Przy zamówieniu możemy wybrać jeden z dwóch rodzajów kreski i poziomą albo pionową pozycję noworodka. Generator rysunków jest niesamowicie intuicyjny – „portret” naszego dziecka powstaje błyskawicznie. Poza wzrostem malucha podajemy kilka podstawowych danych: imię i nazwisko, wagę oraz datę i godzinę przyjścia dziecka na świat – zostaną one wydrukowane na dole plakatu.
Indywidualne zamówienia na stronie internetowej The Birth Poster składają najczęściej debiutujące w swej roli mamy, ale plakaty są też popularne jako prezent od rodziny lub przyjaciół. Potwierdzamy, że sprawdzą się z okazji narodzin dziecka, chrzcin, czy pierwszych urodzin, a do tego będą strzałem w dziesiątkę podczas baby shower. Wśród fanów The Birth Poster są też rodzice ceniący piękne wnętrza – te plakaty sprawdzą się nie tylko w dziecięcym pokoju.

The Birth Poster na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.