wyprawka

Tetra czy Flanela? – zakupy z konsjerżem

Pomocna dłoń w wyprawce

Tetra czy Flanela? – zakupy z konsjerżem
Ewa Przedpełska

Bambus, muślin, tetra czy flanela? Rożek, kocyk czy śpiworek? Skompletowanie wyprawki jest jak wyprawa Argonautów – pełne zagadek. A my mamy niewiele czasu i spore oczekiwania. Wyprawkowy konsjerż jest po to, żebyśmy mogły dobrze skomponować swoją idealną wyprawkę, ominąć błędy i trafić z nią w punkt naszych potrzeb.

Tetra czy Flanela? to nowa firma na naszym wyprawkowym rynku. Stworzyła ją Agnieszka Strzelec, mama trójki dzieci i ekspertka w branży wyprawkowej. To ona przekopuje internet i odwiedza targi, kiedy kobiety w ciąży lub młode mamy nie wiedzą, w co ręce włożyć. Jej wiedza jest ratunkiem, jeśli nie lubisz zakupów lub po prostu gubisz się w obfitości różnych opcji.

Usługa wyprawkowego konsjerża gwarantuje, że twój zestaw będzie praktyczny i spójny estetycznie. To także duża oszczędność pieniędzy, bo omijasz wydatki na rzeczy, które się nie sprawdzą czy są złej jakości. Nie tracisz czasu na eksperymentowanie na sobie i dziecku.

Jak wygląda współpraca z konsultantką Tetra czy Flanela? Wszystko zaczyna się od rozmowy przy dobrej herbacie (choć możliwe są spotkania przez telefon czy przez Skype – doceniane zwłaszcza przez kobiety aktywne zawodowo lub leżące z przyczyn zdrowotnych, którym ciężko wybrać się na ostatnie zakupy). Dzięki liście precyzyjnych pytań Agnieszka dowiaduje się, czego naprawdę szukasz. Praktycznie spakowanej torby do szpitala czy całej wyprawki od A do Z, łącznie z wózkiem? A może potrzebujesz także wskazówek, jak wygodnie urządzić pokój dziecka? Ważne są i kluczowe dla ciebie wartości (jak przywiązanie do ekologii czy nacisk na polskie pochodzenie elementów wyprawki), i kolory, które lubisz.

A to dlatego, że wyprawkę można zaprojektować naprawdę spójnie estetycznie. Kochasz kolory kamieni i len – to wyprawka też taka będzie. Lubisz styl francuski i nonszalancję? Proszę bardzo, wyposażenie maluszka może być w zgodzie z tobą.

Jest tyle różnych wyprawek, ile różnych jest mam na świecie. Standardowe zestawy na baby shower rzadko podążają za tym, kim jesteśmy – mówi Agnieszka. A przecież wyprawka może być boho, może być futurystyczna, może być zero waste. Tetra czy Flanela? oferuje indywidualne podejście. To duża ulga dla klientek, które są zmęczone nudą sztampowej oferty wyprawkowej.

Wiedza wyprawkowego eksperta to także omijanie min, czyli nietrafionych zakupów. Podgrzewacza butelek, kiedy planujemy karmić, ciepłego śpiworka, jeśli rodzimy latem. Wózka na małych kołkach, jeśli lubimy wyprawy za miasto. Przykłady banalne i oczywiste? Nawet nie wiecie, ile pieniędzy wyrzucamy na nieprzydatne rozwiązania w pierwszym etapie życia dziecka.

Po pierwszej rozmowie, Agnieszka z firmy Tetra czy Flanela? proponuje nam wstępny zarys wyprawki, a w drugim kroku – już konkretne produkty.

Mamy, które lubią zobaczyć wszystko na własne oczy i pomacać otulacze przed zakupem, mogą zdecydować się na wspólne zakupy z właścicielką Tetra czy Flanela? w sklepach stacjonarnych. Te, które omijają sklepy, mogą poprosić o gotową przesyłkę dostarczoną pod dom.

Usługę Tetra czy Flanela? warto polecić zwłaszcza tym z nas, które nie mają ochoty przekopywać się przez tomy nowej wyprawkowej wiedzy. Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe? A jeśli wielorazowe, to którego typu? W czym powinno spać dziecko? Jak je kąpać – w wiaderku czy w wannie? Nie ma jednej, oficjalnie słusznej wiedzy, są za to nasze indywidualne potrzeby. Zadaniem konsjerża wyprawkowego jest je rozpoznać i razem z nami ustalić, w jaki sposób chcemy działać jako rodzice i jakimi przedmiotami chcemy się otaczać.

Tetra czy Flanela? to też baza wiedzy związanej z usługami. Gdzie szukać najlepszej dla nas szkoły rodzenia? Z kim warto zrobić sesję fotograficzną? Jaka firma szyje najwygodniejsze sukienki do porodu? Jaki architekt urządza najpiękniejsze pokoje dziecięce? Możecie liczyć na sprawdzone kontakty i rekomendacje.

Choć usługa konsjerża to usługa premium, coraz częściej staje się dostępna każdej z nas. Agnieszka Strzelec dba o to, żeby wartość wyprawki była w zgodzie z tym, ile chcemy przeznaczyć na ten cel. Piękna, mądra wyprawka nie musimy kosztować fortuny. Coraz popularniejsze staje się także zapraszanie konsultantki wyprawkowej na baby shower. Tetra czy Flanela? ma przygotowane na tę okazję wyprawkowe zabawy, a ustalanie stylu wyprawki może być zadaniem grupowym. Bon na usługi konsjerża jest fajnym prezentem dla oczekujących na dziecko rodziców.

Na koniec warto zajrzeć na Instagram i na profil FB Tetry czy Flaneli?. Czeka tam na nas noworoczny cykl Rozprawka z wyprawką. Każdego dnia pojawia się nowy wpis na temat jednego z elementów wyprawki.