Bambus, muślin, tetra czy flanela? Rożek, kocyk czy śpiworek? Wyprawkowy konsjerż jest po to, żebyśmy mogły dobrze skomponować swoją idealną wyprawkę, ominąć błędy i trafić z nią w punkt naszych potrzeb.

Tetra czy Flanela to nowa firma na naszym wyprawkowym rynku. Przekopuje internet i odwiedza targi, kiedy kobiety w ciąży lub młode mamy nie wiedzą w co ręce włożyć. Jej wiedza jest ratunkiem, jeśli nie lubisz zakupów lub po prostu gubisz się w obfitości różnych możliwości.

Usługa wyprawkowego konsjerża gwarantuje, że twoja wyprawka będzie praktyczna i spójna estetycznie. To także duża oszczędność pieniędzy, bo omijasz wydatki na rzeczy, które się nie sprawdzą czy są złej jakości.

Jak wygląda współpraca z Tetrą czy Flanelą? Wszystko zaczyna się od rozmowy. Ważne są i kluczowe dla Ciebie wartości (jak np. przywiązanie do ekologii, czy nacisk na polskie pochodzenie elementów wyprawki), i kolory, które lubisz. A to dlatego, że wyprawkę można zaprojektować naprawdę spójnie estetycznie.
Mamy, które lubią zobaczyć wszystko na własne oczy i pomacać otulacze przed zakupem, mogą zdecydować się na wspólne zakupy z Tetrą czy Flanelą w sklepach stacjonarnych. Te, które omijają sklepy z niechęcią, mogą poprosić o gotową przesyłkę dostarczoną pod dom.

Choć usługa konsjerża to usługa premium, coraz częściej staje się dostępna każdemu z nas. Piękna, mądra wyprawka nie musi kosztować fortuny.

 

tetra czy flanela na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot