Bambus, muślin, tetra czy flanela? Rożek, kocyk czy śpiworek? Wyprawkowy konsjerż jest po to, żebyśmy mogły dobrze skomponować swoją idealną wyprawkę, ominąć błędy i trafić z nią w punkt naszych potrzeb.

Tetra czy Flanela to nowa firma na naszym wyprawkowym rynku. Przekopuje internet i odwiedza targi, kiedy kobiety w ciąży lub młode mamy nie wiedzą w co ręce włożyć. Jej wiedza jest ratunkiem, jeśli nie lubisz zakupów lub po prostu gubisz się w obfitości różnych możliwości.

Usługa wyprawkowego konsjerża gwarantuje, że twoja wyprawka będzie praktyczna i spójna estetycznie. To także duża oszczędność pieniędzy, bo omijasz wydatki na rzeczy, które się nie sprawdzą czy są złej jakości.

Jak wygląda współpraca z Tetrą czy Flanelą? Wszystko zaczyna się od rozmowy. Ważne są i kluczowe dla Ciebie wartości (jak np. przywiązanie do ekologii, czy nacisk na polskie pochodzenie elementów wyprawki), i kolory, które lubisz. A to dlatego, że wyprawkę można zaprojektować naprawdę spójnie estetycznie.
Mamy, które lubią zobaczyć wszystko na własne oczy i pomacać otulacze przed zakupem, mogą zdecydować się na wspólne zakupy z Tetrą czy Flanelą w sklepach stacjonarnych. Te, które omijają sklepy z niechęcią, mogą poprosić o gotową przesyłkę dostarczoną pod dom.

Choć usługa konsjerża to usługa premium, coraz częściej staje się dostępna każdemu z nas. Piękna, mądra wyprawka nie musi kosztować fortuny.

 

tetra czy flanela na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas