Highwaykick kolekcja Icecream 2020

Testujemy nową kolekcję Highwaykick

I rzucamy wyzwania hulajnogom

Testujemy nową kolekcję Highwaykick
Monika Kraińska

Chcemy wiosny ciepłej, zapraszającej nas na długie spacery z jazdą na hulajnogach w tle. Mamy chrapkę na porządną dawkę bezpiecznego szaleństwa na trójkołowcach Scootandride.

Nauczone doświadczeniem, testując najnowszą kolekcję Icecream 2020, czyli modele Highwaykick 1 i Highwaykick 3, stawiamy wymagania dziecięcym pojazdom. Dobrze wiemy, jakich hulajnóg chcemy dla naszych maluchów. I to niezależnie od tego, czy pędzimy pomiędzy pokojami, czy dookoła bloku. Korzystając z uroków wiosny, z dala od tłumów oraz dbając o higienę całej rodziny, nie zapominamy, że w naszym codziennym grafiku nie powinno zabraknąć aktywności.

*

PO PIERWSZE: KOLORY

Chcemy pokolorować dziecięcy świat! Zmienić go w barwną, tęczową autostradę, po której maluchy pomkną w stronę zabawy. Wybieramy hulajnogi w żywej kolorystyce, wyróżniającej się w szarości wielkiego miasta. W nowej kolekcji Highwaykick Icecream 2020 postawiono na iście letnie kolory! Nowe modele dla maluchów i starszaków to soczysta rewolucja i festiwal kuszących barw. Kolory Blueberry, Kiwi, Lemon i Peach to dobry wstęp do wiosenno-letnich miejskich ekspedycji.

*

PO DRUGIE: DOPASOWANE DO ETAPU ROZWOJU

Chcemy produktów na lata. Chcemy, aby hulajnogi rosły razem z dziećmi – łatwą regulacją i szybkim kliknięciem dopasowywały się do ich wzrostu. Scootandride Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga dwa w jednym z profilowanym siedziskiem, dla dzieci od pierwszego roku życia. Jako jeździk sprawdzi się dla niepewnych maluchów stawiających pierwszy kroki, a jako hulajnoga – dla twardo stąpających po ziemi trzylatków. To też rewelacyjne rozwiązanie na czas przejściowy – jeśli maluch zmęczy się jazdą na hulajnodze, dla nabrania sił może przemieszczać się na jeździku. Ta zmienna opcja jest bardzo wygodna, na bardzo długo. Hulajnogi rosną razem z dziećmi i stają się niezbędnym elementem każdego spaceru. Dla przedszkolaków świetnie sprawdzi się model Highwaykick 3 LED – innowacyjna, trzykołowa i balansowa hulajnoga z LED-owymi kółkami, świecącymi w czasie jazdy. Podobnie jak model Highwaykick 1 ma komfortowe uchwyty, zapobiegające ześlizgiwaniu się rączek. Ciekawe, czy znajdziemy takie dorosłe odpowiedniki?

*

PO TRZECIE: LUBIMY DZIAŁAĆ SZYBKO

Chcemy poradzić sobie w każdej sytuacji, bez narzędzi i instrukcji. Chcemy działać sprawnie i intuicyjnie. Highwaykick 1 to koncepcja hulajnogi, która bez narzędzi w kilka sekund pozwoli zamienić jeździk z siedziskiem w trójkołowy pojazd. Scootandride dorzuca w pakiecie, dla modelu Highwaykick 1, regulowaną wysokość siedziska i możliwość ustawienia kierownicy na trzech wysokościach. Podobnie jest w modelu Highwaykick 3 LED, w którym wysokość rączki ustawić można maksymalnie na osiemdziesięciu dwóch centymetrach, które statystycznie odpowiadają dzieciom do siódmego roku życia.

 

*

PO CZWARTE: CHRONIMY NASZE DZIECI

Chcemy otoczyć dzieci troską, dać im wszystko, co najlepsze! Mieć pewność, że mała nóżka nie zsunie się z podestu, że tylny hamulec zablokuje pędzący pojazd, a koła z twardego, amortyzującego wstrząsy materiału zapewnią stabilność i komfort jazdy. Hulajnogi Highwaykick to austriacka precyzja – przy ich tworzeniu zadbano o wszystkie powyższe aspekty dziecięcego bezpieczeństwa.

*

PO PIĄTE: ZAWSZE W KASKU

Chcemy, aby wszystkie dzieci wiedziały, że kask jest obowiązkowy. Scootandride to kaski ultralekkie i stylowe. To modele z regulacją wielkości obwodu głowy przy pomocy pokrętła znajdującego się z tyłu i z doczepioną lampą LED, świecącą trzema trybami. Kaski w delikatnych kolorach są dostępne w rozmiarach XXS-S oraz S-M. Lekkie modele, ważące zaledwie 249 gramów – małe i 299 gramów – duże, mają magnetyczne zapięcia pod brodę, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie. Boczne taśmy z regulacją pozwalają dopasować kaski do głowy malucha. Co ważne, wewnętrzna wkładka amortyzuje wstrząsy, a 11 otworów wentylacyjnych zapobiega poceniu się głowy. Tak, jak to powinno wyglądać na co dzień!

*

SPECYFIKACJA MODELI HIGHWAYKICK 1

• sugerowany wiek dziecka: 1-5 lat

• sugerowany wzrost dziecka: 82-118 cm

• maksymalne obciążenie: 20 kg na siedzeniu i 50 kg z bieżnikiem

• waga produktu: 2,8 kg

• regulacja wysokości kierownicy: 57-64 cm

• regulacja wysokości siedziska: 22,5-29 cm

SPECYFIKACJA MODELI HIGHWAYKICK 3 LED

• sugerowany wiek dziecka: 3-7 lat

• sugerowany wzrost dziecka: 96-120 cm

• maksymalne obciążenie: do 50 kg

• waga produktu: 2,6 kg

• regulacja wysokości rączki: 62-82 cm

SPECYFIKACJA KASKÓW DZIECIĘCYCH

• waga: 240 g – rozmiar XXS-S

• waga: 290 g – rozmiar S-M

• regulacja obwodu głowy: 45-51 cm dla rozmiaru XXS-S

• regulacja obwodu głowy: 50-55 cm dla rozmiaru S-M

*

Poznajcie najnowsze modele Scootandride Highwaykick – kolekcję Icecream 2020, która jest już dostępna i którą znajdziecie u wybranych partnerów marki, m.in. tutaj: MamissimaFabryka WafelkówCały dla mamyKinderland24, Moncziczi i Edukatorek.

*

Dziękujemy naszym małym modelom: Matyldzie, Julkowi i Helence za udział w sesji.

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Scootandride.