Każdy detal ma znaczenie. Jeśli twoje dziecko weszło w drugą dekadę życia, wiesz, że to, co ma, świadczyć może o tym, kim jest. Kompletujecie szkolną wyprawkę? Mamy dobrą rekomendację!

Mając w domu nastolatka, z pewnością znasz już sklep 10+, warto zajrzeć tam teraz, w czasie gorących zakupów na wrzesień. Przecież temat szkolnej wyprawki nie schodzi z nastoletnich ust i wszyscy my, rodzice, zrozumieliśmy już, że skompletowana stylowa i oryginalna jest nie mniej ważnym krokiem do edukacyjnych sukcesów, co zapał do nauki. Piękne zeszyty, notatniki, organizery, długopisy i ołówki, podręczniki i śniadaniówki muszą znaleźć swoje miejsce. I tu na scenę wjeżdża koń pociągowy całego szkolnego must-have, czyli tornister!

Trend vintage trzyma się w siodle. Wszystko, co stare lub na stare stylizowane jest obiektem marzeń przedstawicieli pięknej młodości. Takie też są tornistry, które znajdziecie w ofercie sklepu 10+. Lekkie i wytrzymałe. Zapinane na klamerki, w środku posiadają przegrody i co nie bez znaczenia – są wyjątkowo pojemne. Dwie wersje kolorystyczne skuszą dziewczyny i chłopaków.

Moda szkolna rządzi się swoimi prawami, a szkolna moda nastolatków ma już wręcz cały regulamin. Nie ma co jednak rwać włosów z głów, bo gdzieś pośrodku nadal w tym temacie znaleźć można zdrowy rozsądek, a co może ważniejsze – dobre inspiracje wszelakimi produkcjami zza oceanu. Wizerunek uczennicy odzianej w mundurek, któremu udaje się nie pozbawić jej własnego stylu i pazurka, to gorący trend pierwszego semestru. Co powiecie na plisowane spódnice i mundurkowe kardigany? Strzał w 10! Macie wątpliwości, jak zareagują na takie zestawy wasze nastolatki? Uspokajamy, w sklepie 10+ wiedzą doskonale, co powinno znaleźć się w kierowanej do młodzieży ofercie. I wiecie co? Tego września zaczynam już nastolatkom trochę zazdrościć!

Pełną ofertę sklepu 10+ znajdziecie tu.

Przez cały weekend, na hasło: ładnebebe, kupicie tornistry  z 20% zniżką. Który kolor wybierzecie? 

*

Tekst: Paulina Filipowicz

Zdjęcia: Agata Vera Schiller

artykuł sponsorowany

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.