Syreny

Dziewczyńska ubieranka z Little Bandits

Upał. Chciałoby się wskoczyć do chłodnego jeziora, płynąć daleko i bez celu. Cóż przyjemniejszego może być nad ucieczkę z rozsłonecznionego miasta w wodny nurt i następującą po niej truskawkową ucztę w siostrzanym gronie?

Sawa, Gaja, Bianka i Zoja spędzają letnie popołudnia niespiesznie. Są razem, bo letnia przerwa od szkoły trwa w najlepsze. Nie trzeba pakować plecaków, siłować się z czasem i pracą domową. Tak więc warunki są bardziej niż sprzyjające, by zaszyć się razem na działce albo w zakamarkach pokoju, przepracować dziewczyńskie tematy, postroić przed lustrem i nacieszyć tak potrzebną labą.

A skoro mowa o strojeniu, wskoczmy w coś wygodnego, co nie przeszkadza w tuleniu i robieniu wygibasów. Obszerny top z koronkową baskinką, bawełniane szorty, zwiewne koszulki na ramiączkach – to jest ten typ letnich ubrań, za którym przepadamy. Najlepiej od Little Bandits.

 

złota spódnica MarMar Copenhagen, top Kanak Rusty Louise Misha

Co i rusz do miasta dociera wiatr, rozwiewający kosmyki włosów i dający ultrakrótkie, ale kojące pauzy od parnego popołudnia. W taką pogodę dobrze jest mieć pod ręką drewniane sandały, lniane koszulki i przewiewne, suto zdobione wdzianka w stylu boho, bo skomponują się z prostą letnią bazą. A w razie potrzeby zasłonią przed zbyt silnym słońcem lub chłodem schyłku lata.

 

płaszcz Cindian Bleu Comme Gris, kurtka Ubud Nude Louise Misha

W Little Bandits trwają właśnie ostatnie dni wyprzedaży. Ubranka z sesji możecie upolować nawet do 60% taniej. Zobaczcie także nasze inne wybory, w naszych propozycjach poniżej.

*

Zdjęcia: Monika Lenarczyk

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.