Świńska książeczka

o tym, skąd się biorą prosiaczki

Świńska książeczka, bez świntuszenia, ale ze świniami w roli głównej, opowiada czytelnikom, skąd się bierzemy. Temat seksu pojawił się w waszych domach? Sięgnijcie po ten tytuł koniecznie!

Nie ma czułości bez miłości, nie inaczej jest w przypadku dzika i świni. Wpadli na siebie na plaży i zatrzęsła się ziemia, ugięły się kolana, miłość zawisła w powietrzu. Piękny jest świat zakochanych. Motyle w brzuchu, spacery, kino, księżyc i pocałunki na pustkowiu. Wszystko to prowadzi do podjęcia ważnej decyzji o wspólnym życiu.

Pod jednym dachem wychodzą wszystkie różnice kochanków, inne spojrzenia na różne sprawy, ale to tylko zacieśnia ich w miłosnych uniesieniach. Przyciągają się do siebie coraz bardziej i każdego dnia upewniają się, że podjęli słuszną decyzję. Z tego musi być coś więcej. Z tego będzie rodzina.

Czułe słówka, bliskość ciał, miks plemników i jajeczek w brzuchu świni, a wkrótce potem na świecie pojawiają się małe świnio-dziczki. I choć życie z małymi nie jest łatwe, choć zmienić się musiało bardzo wiele, miłość niesie tę parę dalej i świat nie przestaje być piękny. Czy to nie brzmi jak idealne tło do powiększenia rodziny?

Otwarcie w słowie i rysunku. Bez owijania w bawełnę, za to z dużą dozą humoru. Doskonała pozycja dla dzieci, które mierzą się z pytaniem: skąd się biorą dzieci?, a tak to bywa w życiu, że w pewnym wieku pojawia się ciekawość i mały rodzicielski problem, jak rozmawiać o seksie. Może na początku z humorem. Bez ucieczek i z uśmiechem. Ta książka będzie waszym sprzymierzeńcem.

Już wkrótce porozmawiamy z autorką, Aleksandrą Cieślak, a tymczasem zamówcie jej książkę tu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.