ciąża instagram

Stylowe mamy w ciąży

Stylizacje ciążowe wcale nie muszą być nudne! Zobaczcie nasze inspiracje.

Stylowe mamy w ciąży

Mówi się, że mamy, które przechodzą ciążę, nie mają siły o siebie zadbać. Zgadzacie się z tym? Bo my nie! Chcemy obalić ten mit i przedstawić wam kilka naszych ulubionych Instamam, które zachwyciły nas swoimi stylizacjami, a brzuszek dodawał im tylko uroku!

7 mam, których instagramowe profile obserwujemy od dość dawna, zachwyciły nas swoimi stylizacjami. Każda z nich jest inna: jedna kocha trendy i zawsze musi być z nimi na bieżąco, druga uwielbia minimalizm, trzecia stawia na prostotę i wygodę. Obejrzyjcie je, może któraś z nich zainspiruje was tak, jak naszą redakcję?

***

Oldjoy

Kirsten to jedna z naszych ukochanych Instamam. Pochodzi z Ohio w USA, ma gromadkę wspaniałych dzieci, którymi opiekuje się 24 godziny na dobę, dokumentując najpiękniejsze momenty na swoim Instagramie i blogu. Będąc w kolejnej ciąży, nie zakrywa przed światem swojego brzuszka, wręcz przeciwnie: podkreśla go, nosząc dopasowane ubrania w stylu, któremu jest wierna: new retro połączone z nutą romantyzmu. Jej Instagram zobaczycie tu.

*

Caroline Nehring

Jest wspaniała. Trochę kontrowersyjna, ale bardzo oddana swojemu stylowi. Mieszka w Kopenhadze z przystojnym partnerem i dwójką dzieci. Kocha czerń, kontrastującą z nią biel i dość minimalistyczne klimaty. Kiedy już przejrzycie jej profil na Instagramie, koniecznie zobaczcie jej męża Anthony’ego Bogdana!
Jej Instagram zobaczycie tu.

*

Marilou

Marilou jest założycielką francuskiego magazynu kulinarnego „3 fois par jour” i butiku Petite Lou & Co z ubrankami i akcesoriami dla dzieci. Uwielbiamy wygodę i prostotę w stylizacjach tej mamy. Nie są one może najbardziej zaskakujące, ale mimo wszystko, czuć w nich styl – jesteśmy na tak! Jej Instagram zobaczycie tu.

*

Lena Terlutter

Jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Niemczech, mama dwóch wspaniałych dziewczynek. Jej styl jest kolorowy, elegancki i zawsze zgodny z trendami – nawet ciąża nie stanęła tu na przeszkodzie. Lubimy podglądać jej profil, bo zawsze daje nam kopa pozytywnej energii! Jej Instagram zobaczycie tu.

*

Leia Sfez

Leia to urodzona paryżanka, dlatego jej styl jest prosty i elegancki. Ta mama nie lubi przepychu, woli skupić się na jakości, niż często niewygodnych trendach. Podczas ciąży ubierała się trochę zachowawczo, ale podkreślając brzuch i nie zapominając o klasie! Poza stylową mamą, Leia jest też założycielką marki dziecięcej Diapers and Milk (znajdziecie ją m.in. w neakids.pl).
Jej Instagram zobaczycie tu.

 

*

Soie.pl

Mama dwóch chłopców z naszego polskiego podwórka! Kocha vintage i większość swoich ubrań znajduje w second handach lub na wyprzedażach – jest w tym prawdziwym mistrzem! Zobaczcie koniecznie jej stronę soie.pl. Jej Instagram zobaczycie tu.

*

Kelli Murray

Mama ilustratorka i projektantka pięknej dziecięcej marki Rylee&Cru. Jej styl to 50% boho, 50% romantic, w którym czasem pojawia się nieco mocniejszy akcent, np. w postaci ramoneski czy czarnych skórzanych dodatków. Jej Instagram zobaczycie tu.

A wy znacie jakieś mamy, które mogłyby posłużyć jako inspiracja dla mam w ciąży?