SHOWROOM ubieranka

Sport nie jest o rywalizacji

Na sportowo z Anielą i Franką

Sport nie jest o rywalizacji
Monika Lenarczyk
Codzienność bez biegania, skakania i zabawy w berka nie istnieje. Zgodzicie się z nami? Dziecięcy świat po prostu kipi od energii. Nogi niosą radosnymi podskokami przed siebie, a w głowie kiełkują plany na wyścig ku dalszej zabawie. Tu wszyscy są zwycięzcami.

W ramach cyklu, który realizujemy wspólnie z SHOWROOM zawitałyśmy do radomskiego ośrodka sportu. Tam lekkoatletycznych zabaw nie odmawiają sobie dwie siostry: Aniela i Franka. Gdyby dziewczyny same planowały każdy dzień z kalendarza, wyglądałby on dokładnie tak.

Franka: czerwona spódnica La Mama, niebieski T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet Aniela: zielone bermudy La Mama, różowy T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet

Rywalizacja? Tutaj nie ma na nią miejsca. Przed wami wyższy wymiar siostrzanego współzawodnictwa. Takiego, w którym chęć bycia razem jest kluczem sportowych poczynań.

Franka: czerwona spódnica La Mama, niebieski T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet Aniela: zielone bermudy La Mama, różowy T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet

Ramie w ramie i zawsze razem. Gonitwy po zielonej murawie, radosne skoki na skakance i wesołe wstążką kręcenie. Z lekkością i fantazją, nie licząc czasu. Tam gdzie nogi poniosą. Nie liczy się podium.

Franka: sukienka Banana Kids, Aniela: zielony T-shirt Banana Kids, zielona spódniczka Banana Kids

Dwie siostry – przyjaźń na dobre, i na złe. Grają do jednej bramki, zawsze w tych samych barwach. Siostra jest najlepszym fanem, trenerem i graczem w drużynie.

Franka: sukienka Zombie Dash, skarpetki Happy Socs, żółty plecak Känken Aniela: sukienka Zombie Dash, niebieski plecak Känken.

*

Czy tak jak my zazdrościcie dobrej kondycji naszym bohaterkom?

*

Dziewczynki ubrane są w: spódnica La Mama,  T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet ,bermudy La Mama, T-shirt La Mama, skarpety Mama’s Feet,  bluza La Mama, bluza Zombie Dash,  legginsy La Mama ,sukienka Banana Kids, Aniela: zielony T-shirt Banana Kids, zielona spódniczka Banana Kids

Skakanki i wstążki chowają do plecaków Känken.

*

Mamy dla was specjalny kod zniżkowy na zakupy w sklepie SHOWROOM. Kod o treści: LADNEBEBE to 15 % zniżki przy zakupach powyżej 99 zł, na wszystkie kolekcje dziecięce. Kod jest ważny do końca września 2019 r – do końca dnia.

*

Post powstał przy współpracy z SHOWROOM.