wózek

Spacer z Muuvo Quick 2.0 Black Chrome

Miejski wózek dla wymagających

Spacer z Muuvo Quick 2.0 Black Chrome
Kinga Hołub

Rodzinna codzienność to nieraz wyższa szkoła jazdy z planowania i przygotowania. Bez względu na to, czy jest środek tygodnia, czy wolny, a właściwie „wolny” dzień. Zaawansowaną logistykę wspierają dopasowane do trybu życia rozwiązania. Jak miejski wózek, który wpisuje się w życie rodziny i rozkład dnia, również taki bez konkretnego planu.

Przedszkole, spacer, zakupy i z powrotem – każdy rodzic malucha i starszaka zna tę wyliczankę. W międzyczasie może trafić się jeszcze pilna sprawa po sąsiedzku lub na drugim końcu miasta, gdzie trzeba podjechać samochodem. Wózek współgrający z trybem życia w mieście odnajdzie się w każdej z tych sytuacji. A gdy jeszcze ma szereg przydatnych funkcjonalności i nowoczesny design – mamy ideał!

Kryteria wyboru wózka dla układu 2+2 w rodzinie Ludmiły są jasno określone. Wyznaczają je potrzeby półrocznej Janiny, ale też pozostałych zainteresowanych – Lu, Damiana i czteroletniej Romy. Jak oceniają Muuvo Quick 2.0 Black Chrome?

Dla nas na podium, obok designu i sprytnych rozwiązań, jest wygoda – zarówno prowadzenia, jak i transportu. Uwielbiamy spędzać razem czas poza domem, więc potrzebujemy czegoś więcej niż wózka na codzienne krótkie spacery. Gdy wychodzimy we czwórkę, to zwykle zakładamy, że nie będzie nas cały dzień. Mamy wtedy ze sobą sporą część dobytku obu dziewczyn, żeby małe awarie nie psuły nam wspólnego czasu. Idealny dla nas jest więc wózek, który łatwo się składa, nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie sam jest pakowny. Musi być także zwinny i łatwo się prowadzić – tak, by nadążyć z nim za rozbieganą czterolatką. Lubię też, gdy wózek ma w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria – to duże ułatwienie już na etapie zakupów. Doceniam również estetyczne „smaczki”, jak chromowana rama i stonowana kolorystyka – mówi Ludmiła.

OD PIERWSZYCH DNI

Początek przygody z wózkiem to spacery w gondoli. Model Quick 2.0 Black Chrome ma do wyboru wersję standard i XXL. Rozszerzana budka i zasuwana nakładka zapewią ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. I idealne warunki do drzemki! Panel z siatki zapewnia dobrą wentylację i możliwość podejrzenia w trakcie spaceru, co słychać u najmłodszego członka rodziny. Gondola montowana jest na załączonych adapterach. A gdy maluch nieco podrośnie – kilka kliknięć i można przesiąść się do siedziska spacerówki!

NA KAŻDY ETAP

Moment przesiadki do spacerówki to duża zmiana w spacerowej rutynie. Korzystać z niej mogą już nieco starsze niemowlaki – siedzisko rozkłada się na płasko, więc będzie odpowiednie nawet dla niesiedzących. Nowa perspektywa zadowoli ciekawe świata maluchy. Odwracane siedzisko zapewni nowe wrażenia i wygodę dla rodziców (waży niewiele ponad 3 kg). Na drzemkę można je odwrócić przodem do rodzica i wrócić do ustawienia „do świata” na czas zwiedzania nowego parku. Dzięki podnóżkowi starsze dzieci mają zapewnioną komfortową pozycję siedzącą.

RUSZAMY W DROGĘ!

Gdy wózek można złożyć jedną ręką i zarzucić na ramię, podróżowanie z dziećmi wchodzi na zupełnie nowy poziom. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zamontowania na ramie fotelika samochodowego. Te rozwiązania to, razem z lekką wagą i małymi rozmiarami po złożeniu, sprawdzony pakiet dla aktywnej rodziny zawsze gotowej na małe i duże podróże. Dodatkowa torba transportowa sprawia, że pakowanie do bagażnika jest jeszcze prostsze i wygodniejsze. To też świetna opcja na podróże samolotem, na które wszyscy czekamy!

Funkcjonalny wózek o wyjątkowym designie sprawdzi się w codzienności rodziny z maluchem na pokładzie. To rozwiązanie odpowiednie dla tych, którzy uwielbiają wspólnie odkrywać bliższe i dalsze zakątki. Dobra amortyzacja poradzi sobie na różnorodnych terenach – wąskich miejskich alejkach, jak i nierównych podmiejskich drogach. Łatwe prowadzenie i zwinność podczas jazdy są ważne nie tylko wtedy, gdy trzeba dotrzymać kroku starszakowi na placu zabaw.

Dane techniczne wózka Muuvo Quick 2.0 Black Chrome:

  • waga całkowita spacerówki: 10,65 kg
  • waga całkowita z gondolą: 11,75 kg
  • wymiary po złożeniu ramy: 62,5 cm/58 cm/27 cm
  • wysokość ramy: 103 cm

Produkty Muuvo znajdziecie w ponad 100 sklepach stacjonarnych w Polsce oraz online.

Dodaj komentarz