meble dla dzieci

Sma.ting – meble edukacyjne

Każdy pomysł zaczyna się od dzieci

Sma.ting – meble edukacyjne

Szukacie mebli, które wpiszą się w wasze wnętrza i które zostały zaprojektowane tak, aby nauka i zabawa były bezpieczne na każdym etapie rozwoju? Poznajcie Sma.ting – rodzinną manufakturę zainspirowaną potrzebami dzieci.

Sma.ting stworzyli Magda i Marcin – rodzice dwuletniej Marceliny. Dwójka aktywnych zawodowo inżynierów – dzięki córce i obserwacji tego, jak radzi sobie w otaczającym świecie – przekłada pomysły w piękne designerskie meble. Tworzone w duchu nauk Marii Montessori są dopełnieniem dziecięcego dążenia do budowania samodzielności, wiary w siebie i radości z odkrywania otaczającego świata.

Magda i Marcin wkroczyli w dziecięcy świat, który wciągnął ich na dobre i zainspirował do stworzenia kolekcji edukacyjnych mebli dla najmłodszych. Wykonane z ekologicznej sklejki brzozowej kitchen helpery, dwufunkcyjne kubiki i półki na książki Sma.ting są funkcjonalne i dopracowano w stu procentach. Meble można również personalizować, wybierając ich barwę z palety dwóch tysięcy kolorów. Dzięki nim wspólne czytanie, rysowanie i gotowanie to pestka.

*

KUCHENNY ASYSTENT

Poznajcie autorską kolekcję Magdy i Marcina KUBI i mebel KUK – to od niego wszystko się zaczęło. Przy kulinarnych zabawach kluczowe jest bezpieczeństwo. Pomocnik kuchenny, który kupicie w Sma.ting, ułatwia wspólne gotowanie i uczy malucha stać stabilnie. Dzięki regulowanym poziomom stopnia i podestu można go używać przez wiele lat. Prosty w budowie i łatwy w użytkowaniu KUK uczy dzieci samodzielności, pozwala się rozwijać i daje ogromną radość ze wspólnego kucharzenia – zarówno małym, jak i dużym kucharzom.

*

KRZESEŁKA I STOLIKI

Kolekcja KUBI to również dwufunkcyjne meble, których można używać jako stoliki i krzesełka. Meble są dostępne w trzech modelach różniących się rozmiarami: MINI, MAX oraz TAB. Jeżeli szukacie pomysłowego rozwiązania do dziecięcego pokoju, to jesteście pod właściwym adresem! Krzesełka-stoliki mogą być świetnym pomocnikiem codziennych zabaw. Stabilne kubiki są podporą dla uczących się stawać dzieci, stoliczkiem, na którym będą leżeć ulubione zabawki oraz ławką. Tworząc własne autorskie KUBI.SETY, w różnych rozmiarach i kolorach, macie możliwość zaprojektowania zestawów, które wesprą edukacyjny rozwój dzieci. Niewymagające montażu meble można konfigurować na wiele sposób – dopasowując je do potrzeb własnych i najmłodszych.

*

GŁOWY PEŁNE POMYSŁÓW

Twórcy Sma.ting nie próżnują, w głowie kiełkują im kolejne pomysły, a od projektu do realizacji dzieli ich już tylko krok. Spodziewajcie się niedługo pięknych kolorowych regałów i szaf – dopasowanych wielkością do małych użytkowników. W temacie dziecięcego snu też nie zabraknie nowości. Te i inne możecie śledzić na bieżąco na Instagramowym profilu marki, dla której rozwój i utrzymanie wysokiej jakości tworzonych mebli oraz akcesoriów jest głównym celem na przyszłość. Tego też im życzymy.

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Sma.ting.