Santa claus is coming to town!

świąteczna ubieranka w oczekiwaniu na Mikołaja!

"Jingle bells,  jingle bells..." świąteczne dzwoneczki coraz głośniej rozbrzmiewają nam w głowach. Jesteśmy w ferworze przedświątecznych przygotowań i wciąż mamy nieodpartą chęć, aby z klimatu świąt wyciągnąć jak najwięcej - w końcu ten okres w roku jest tak wyjątkowy.

Zaparzcie kubek gorącej kawy, wyciągnijcie ze słoików pierniki upieczone wspólnie z dziećmi, rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, włączcie playliste i poczujcie z nami magiczną, rozprzestrzeniającą się dookoła aurę świąt. Zapraszamy  na zaczarowaną świąteczną ubierankę przygotowaną przez Paulinę Kanię. I ostrzegamy! Od tych zdjęć trudno jest oderwać wzrok!

Główne kolory świąt to niewątpliwie wszelkie odcienie czerwieni i zieleni. Do tego rumiane od zimna policzki, pachnąca choinka, prezenty opakowane w błyszczący papier i uśmiechy. Tych nam nie brakuje! Idziemy śpiewać razem kolędy! A potem na łyżwy i gorącą czekoladę! Juhu!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

ubrania, torebeczki: Makoowka // czapki, szaliki, rękawiczki, naszyjniki, sweter, kamizelki: Yellow Yarny Yak // plecak: Mima Mima // sukienki: Malinne // Piny: 10DECOART

Sielski i nostalgiczny klimat to coś, co bardzo lubimy. Różne materiały, faktury, grube swetry, ogromne szale.. Opatulamy się nimi i uciekamy na rodzinne świętowanie.

 

Ubrania: Happygolucky // Piny: 10Decoart // korony: Radosna Fabryka // czapka, szalik, rękawiczki: Yellow Yarny Yak

Jesteśmy przekonane, że te słodkie uśmiechnięte buzie maluchów skrywają jakąś tajemnice.. i chyba nawet wiemy jaką! Toż to najprawdziwsze elfy, pomocnicy świętego Mikołaja! Zadziorne łobuziaki, które swoją radością zarażają na odległość! Ciekawe co zmajstrują w te święta!

ubrania: Happygolucky // kamizelki: Yellow Yarny Yak // korony: Radosna Fabryka

stylizacja: Joanna Kuchta

asystentka stylistki: Joanna Murawska

make&włosy: Dominika Bocian

modele: Paulina Kania Photography (new project coming soon!)

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.