pampers współpraca

Są mamy, jest test!

Drogie mamy, postanowiłyśmy przetestować chłonność pieluch

Są mamy, jest test!

W naszej redakcji spotkały się mamy wielodzietne, aby porozmawiać o pieluszkach i sprawdzić, które najlepiej chronią przed przeciekaniem.

Paulina Chmielewska i Ola Wołkowska razem ze swoimi najmłodszymi córkami, Franią i Marianną, przyjechały z Krakowa do Warszawy, aby przed kamerą sprawdzić, która z pieluch jest najbardziej chłonna. Obie mamy mają za sobą duże doświadczenie z pieluchami – każda z nich ma bowiem sześcioro dzieci. Naszym zdaniem trudno przecenić doświadczenie wielodzietnych mam, dlatego to właśnie one zostały zaproszone do współpracy. W naszej redakcji miał miejsce pojedynek chłonności pomiędzy pieluszką Pampers Active Baby i inną pieluszką dostępną na polskim rynku. Efekt testu możecie zobaczyć w filmie.

Mama trójki, Paulina Waarbroek, opowiedziała nam o swoich doświadczeniach związanych ze snem dzieci i odpowiednim doborem pieluszek. Tutaj znajdziecie ten materiał. Źle dobrana pielucha potrafi zakłócić noc malucha i w konsekwencji codzienność całej rodziny. Tematowi przyjrzałam się również ja, robiąc wywiad z Agnieszką Piotrowską – certyfikowaną konsultantką snu, zadając pytania, które nurtują większość mam. Polecam go szczególnie mamom, u których hasło „trening snu” budzi wiele wątpliwości. Agnieszka Piotrowska rozprawia się ze wszystkimi mitami w tej kwestii.

Materiał powstał we współpracy z marką Pampers.

Dodaj komentarz