kolekcje moda polska dla dzieci

Roe & Joe: Every day is a happy day!

Jesteśmy na wczasach!

Roe & Joe: Every day is a happy day!
Marta Kowalska

Premiera wiosenno-letniej kolekcji rodzimej marki Roe and Joe. Skąpana w słońcu i morskiej bryzie.

Bardzo modne w tym sezonie beże, pastelowe żółcie, róże i błękity – oto kolorystyka najnowszej kolekcji marki Roe & Joe, tchnącej tęsknotą za latem, ale taką zupełnie realną, do spełnienia. Może do przyspieszenia całej sprawy z naprzemiennością pór roku? Wpatrując się w projekty Roe & Joe, odnoszę wrażenie, że mają one wszelkie niezbędne środki, by skutecznie pogonić zimę i na jej miejscu usadowić najpierw wiosnę, a potem lato. A gdy już to lato zostanie schwytane, to na dłużej niż ten skromniutki kwartał.

 

Kratki, koszule zapinane na guziki, falbanki, sukienki z szelkami skrzyżowanymi na plecach, bloomersy z długim rękawem i – absolutny hit! – kuloty na szelkach z falbanką. Toż to wymarzony arsenał do starć z szaroburością i pogodową niefrasobliwością. Sukienki w kolorze słońca, lniane koszule jak chmury i sandały wykonywane przez rzemieślników z Menorki – dzięki tym letnim atrybutom wygramy z szarugą!

Roe & Joe tradycyjnie już zwraca się ku ekologii – organiczna bawełna pochodzi w 30% z recyklingu, a drewniane guziki przy chłopięcych koszulach są biodegradowalne. Tak trzymać!

PS Pierwszego dnia wiosny pojawi się nowa kolekcja dla mam – miejcie oczy otwarte!

Strona internetowa/Facebook/Instagram