AW 2020

Robert Kupisz Kids: AW 2020/2021

o jesienno-zimowej kolekcji

Robert Kupisz Kids: AW 2020/2021
Ewa Przedpełska

Miasto jest nasze. A w nim rzeka jak krwiobieg, niebo jak sufit, mury jak przecinające nieograniczony metraż ściany. Koziołki na trzepakach robimy w ramach porannej gimnastyki. Jeszcze przed śniadaniem, które wcinamy, kontemplując nadwiślański świt.

Jesienno-zimowa kolekcja Robert Kupisz Kids jest zestrojona z miastem jak sprawnie prowadzona orkiestra. Mięsiste bluzy i spodnie, tańczące spódnice, sportowe sukienki i grunge’owe kraciaste koszule tworzą komplementarny rynsztunek rozkochanego w mieście wagabundy.

Czerwień, czerń, khaki, róż z efektem tie-dye i szarość w kolekcji marki Robert Kupisz Kids są jak sygnały dymne, wyrażające nastrój, poziom energii i ochoczość do eksplorowania miejskich zakamarków. Widzisz czerwoną bluzę z suwakami, układającymi się w trójkąt na plecach, kontrastujące z nią białe sznurki, spódnicę i podkolanówki i już wiesz, że masz do czynienia ze współczesną Karioką, szefową bandy, która nie ma w sobie grama potulności. Chłopak w bluzie khaki – prawa ręka królowej. Lepiej z nim nie dyskutować, chyba że masz naprawdę dobre argumenty. Dziewczyna w różowej spódnicy? Rozmarzona intelektualistka, która w szkolnej szafce chowa czarny pas w karate. Taka to drużyna.

ROBERT KUPISZ KIDS

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Dziękujemy Jagodzie z Elektrowni Powiśle za pomoc w realizacji sesji.

Modele: Nikola, Nadia, Natasza, Staszek i Mati
Zdjęcia: Ewa Przedpełska
Stylizacja: Monika Turek
Włosy: Monika Kropat
Produkcja: Ładne Bebe /Dominika Janik

Dodaj komentarz