AW 2021

RESERVED KIDS JESIEŃ 2021

Żyj kolorowo i zrób porządki w szafie

RESERVED KIDS JESIEŃ 2021
Jael Levi

Pastele na osłodę jesieni. Robisz jesienne porządki w szafie? Pomyśl o czymś pogodnym – jak ta kolekcja.

Kwiatowe hafty, pokaźne kraty i pepitki, chmurkowe motywy, oversize’owy denim i soczyste pastele, układające się miękko na spódnicach, jesiennych kurtkach i obszernych spodniach. Oto pełne optymizmu i zgodne z sezonowymi trendami highlighty marki Reserved Kids na trwającą jesień. Świetnie dopasują się do każdej dziecięcej garderoby.

ŻYJ KOLOROWO

Paleta barw – zarówno w kolekcji dla dziewczynek, jak i w  kolekcji skierowanej do chłopców – w obecnym sezonie jest wyjątkowo szeroka i przychylna rozpogadzaniu zszarganych jesienną aurą nerwów. Ocieplane kurtki, bluzy, swetry i spodnie zakwitną różami i soczystą kanarkową żółcią. Nie zabraknie też klasycznych jesiennych odcieni, jak bordo czy miks czerni i bieli, który ujawnia się najpełniej w pepitce zdobiącej obszerne jesienne płaszcze.

TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO

Jesienne propozycje Reserved dadzą pewność, że zimno dzieciom w tym sezonie nie będzie. Na straży ciepła staną dzianinowe sploty, prążki na sztruksach czy niewielkie pikowania. Kolekcję zawojują superkomfortowe kurtki typu shacket, dwurzędowe płaszcze i dłuższe żakiety z ociepleniem. Za sprawą oversize’owego fasonu pozwolą zmieścić się dodatkowym pastelowym golfom, rozpinanym bluzom i koszulkom typu rugby, sukienkom z odciętym stanem i ubraniom denimowym, wyróżniającym się nogawkami typu paperbag.

A NA DODATEK…

Kolekcję multikolorowych ubrań trafnie uzupełniają sztyblety i wysokie buty inspirowane górskimi wycieczkami. Praktyczne i znakomicie odnajdujące się w miłościwie panującym trendzie na komfort.

Modele i modelki: Xavier, Faye, Venus, Tomasso
Zdjęcia: Jael Levi
Operator: Michał Grzeszczakowski
Stylistka: Katarzyna Łaszcz
Makijaż i fryzury: Victoria Reuter
Produkcja: Feed Me Lab

Ubrania z jesiennej kampanii Kids będą pojawiać się w wybranych salonach marki Reserved oraz online na www.reserved.com.

*

Więcej artykułów z sekcji moda znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz