moda dla mam

Reserved For Mum

modny brzuch

Reserved For Mum

Absorbujący wilgoć modal, przewiewny zamiennik wiskozy z drewna eukaliptusa, błogosławiony podczas upałów len, niezniszczalny tencel i recyklingowany poliester, powstały z butelek PET. Reserved troszczy się o wszystkie matki, obecne i przyszłe, a przede wszystkim o Matkę Naturę.

Tkaniny, z których uszyto sukienki z falbanami, naprintowane kuloty, pastelowe trencze, kimonowe bluizki i przytulające ciało golfy korespondują z trendem ekologicznym, bardzo pozytywnym w swej wymowie. Nie ma się co obrażać, że ekopostawa jest modna – w ten sposób łatwiej dotrzeć do mas i zaszczepić prawidła świadomej konsumpcji także u tych osób, dla których troska o przyrodę zajmowała jedno z ostatnich miejsc w hierarchii wartości.

Kolekcja kapsułowa Reserved for Mum odwołuje się do wiosenno-letnich trendów w zrównoważony sposób, zapożyczając jedynie te fasony, które prawdziwie służą zmieniającej się nieustannie sylwetce. Daje głos łagodnym dla ciała kimonom, szerokim spodniom i strukturalnym płaszczom, trzymającym w ryzach niepokorne kobiece ciało. Natomiast jeśli idzie o kolory, folguje sobie bez umiaru, bawi się nimi bezpardonowo i najśmielej, obraca w żart powagę sukienki maxi, dodaje pieprzu dostatecznie kobiecej sukience z falbanami, malując ją żywym karminem. Ta kolekcja jest czystą radością, elegancją, o którą nie trzeba się starać, bo jest na wyciągnięcie ręki. Czego ze sobą nie zestawisz, sprawdzi się w każdych warunkach – wtedy, gdy rośnie brzuch, jak i wtedy, kiedy po brzuchu ani śladu, ale za sukienkę ciągnie mała, cieplutka rączka.

PS Zwróć uwagę na dodatki – mokasyny, sneakersy i sandały, a do tego saszetki tłoczone w krokodyle łuski. Taka moda nie jest towarzyszką na parę miesięcy, ale przyzwyczaja do siebie i organicznie wrasta w szafę. Przekonaj się sama.

*

Ubrania #ReservedForMum są dostępne tylko online na www.reserved.com