Oto regulamin konkurs organizowanych na www.ladnebebe.pl

1. Regulamin określa ramowe zasady organizacji konkursów na stronie ladnebebe.pl

2. Organizatorem konkursów jest ladnebebe.pl.

3. Dane osobowe przekazane ladnebebe.pl przez uczestników konkursów organizowanych na zasadach określonych w niniejszym regulaminie będą przez nią przetwarzane w celu realizacji konkursu, wyłonienia zwycięzców konkursu, doręczenia nagród.

4. Przystępując do udziału w danym konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na udział w nim na zasadach określonych w niniejszym regulaminie oraz w zapowiedzi danego konkursu

5. Udział uczestnika małoletniego w konkursie jest dozwolony wyłącznie za zgodą jego przedstawiciela ustawowego.

6. Na stronie ladnebebe.pl będą ogłaszane zapowiedzi danych konkursów. Każda zapowiedź dotyczyła będzie jednego, odrębnego konkursu. Każda zapowiedź będzie zawierała:

a) datę oraz czas przeprowadzenia konkursu;

b) szczegółowe zasady konkursu;

c) rodzaj oraz liczbę nagród i zasady wyłaniania zwycięzców konkursu;

d) maila na który należy wysłać prawidłową odpowiedź;

e) zasady przekazania nagród

7. W danym konkursie wezmą udział jedynie uczestnicy, którzy zamieszczą w treści maila wymagane elementy oraz wyślą maila w terminie umożliwiającym jego dotarcie na czas trwania konkursu oraz spełnią inne wymagania określone w zapowiedzi danego konkursu.

8. W przypadku, gdy uprawniona osoba nie zgłosi się po odbiór nagrody w określonym w zapowiedzi danego konkursu terminie, prawo do otrzymania nagrody przez danego zwycięzcę wygasa.

3 komentarze

 • Kala:

  https://www.mamissima.pl/?gclid=EAIaIQobChMIrbTrvIjP3gIVj-iaCh1RQQYOEAAYASAAEgI9RfD_BwE

  Uważam, że produkty polskich marek są wysokiej jakości. Mimo, iż ceny czasami są dość wysokie – idzie to w parze z jakością. Mogłabym podawać mln przykładów. Zdarzyło mi się raz pokusić na produkt tańszy – ostatecznie skończyło się na odesłaniu go do producenta – ponieważ materiał okazał się być zupełnie innym niż miał być.
  Po tym incydencie zdecydowałam się na zamówienie kocyków firmy Lullalove. I dla mnie – to produkt nr 1.
  Jeden bawełniany, tkany grubo – a jednak lekki i co najważniejsze przewiewny. O soczystym musztardowym kolorze. Drugi – otulacz bambusowy. Wczoraj mój narzeczony oglądam i był zachwycony jakością ! Mówi – porządny, tkany znów dość grubo – a mówi „dmuchnij w niego”- idealna wentylacja. Do tego stopnia przekonali mnie do siebie, iż zdecydowałam się na zamówienie jeszcze kilku produktów z firmy Lullalove. Ale… to kropla w morzu, więc taka wyprawka dla naszego synka byłaby idealnym prezentem na dzień jego narodzin.
  Ja z całego serducha polecam Lullalove – bo po jakości produktów czuć – że szyte są sercem 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.