Rakieta magnetyczna

#janodnadziendziecka

Blask księżyca i spadające gwiazdy od zawsze fascynowały małych odkrywców. Wspólnie z Polą i marką Janod zabieramy Was dzisiaj w kosmiczną podróż. Zobaczcie naszą kolejną inspirację na Dzień Dziecka.

Spośród wszystkich produktów Janod to właśnie drewniana rakieta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zabawek dla dzieci. Ania, której córeczka uwielbia wieczorne spacery i patrzenie w gwieździste niebo nie miała wątpliwości, że dla Poli ta zabawka okaże się idealnym wyborem.

„Ostatnio Pola zafascynowana jest kosmosem, gwiazdami i Księżycem. Dlatego wybór zabawki na dzień dziecka był dla mnie jasny. Rakieta od Janod to strzał w dziesiątkę! Zabawka pozwala jej przenieść się w magiczny świat, rozwija jej wyobraźnię i daje niesamowitą frajdę.

Zestaw drewnianych elementów można łączyć ze sobą za pomocą wbudowanych magnesów, co pozwala tworzyć jej różne historie, rozwijać manualne zdolności oraz po prostu cieszyć się ulubioną zabawą. Nieustannie wymyśla różne wyprawy kosmiczne i aranżuje scenki przelotów na księżyc. – opowiada nam Ania.

Rakieta Janod to zestaw sześciu drewnianych elementów z wbudowanymi magnesami, po których złożeniu można od razu zaczynać lot w kosmos. Zabawka rozwija wyobraźnię, kreatywność dziecka a sam proces układania wpływa na manualny rozwój małych rączek.

„Wspólnie namalowałyśmy na tablicy gwiazdki i księżyc aby rakieta mogła mieć swoiste tło do kosmicznych podróży. Taka zabawa na pewno nie jest nudna, wręcz przeciwnie – kreatywność dziecka nie zna granic. A gdy już odrobinę się zmęczy tą zabawą, małe rączki jej siostry, próbują choć trochę doświadczyć niezwykłych doznań, zaobserwowanych podczas zabawy u starszej siostry.” – dodaje mama Poli.

Drewniana rakieta Janod została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko z uchwytem, idealne na prezent. Zabawka odpowiednia jest dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia.

Drewnianą rakietę kupicie tutaj.

Koniecznie zobaczcie też inne ciekawe inspiracje #janodnadziendziecka.

Zdjęcia: Ania Trzebska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.