Pufies Trusted Trends

Hit prosto z Nowego Jorku!

Współczesne mamy stawiają wysoko poprzeczkę nowym produktom dla niemowląt. I dobrze, bo jakość i funkcjonalność powinny iść w parach z estetyką. Zawsze.

Ładne pieluszki jednorazowe, takie, których wcale nie chcesz ukrywać pod bloomersami? Jeszcze kilka lat temu na polskim rynku funkcjonowały dwie, może trzy wiodące pieluszkowe marki, a wygląd pieluch pozostawiał wiele do życzenia. Ale wtedy nie przychodziło nikomu do głowy, że jednorazowy produkt można zaprojektować z pomysłem i wyczuciem trendów, tak by przewijanie – czynność powtarzana wielokrotnie w ciągu dnia – zamienić w pewną formę zabawy. Marka Pufies może się poszczycić dobrą strategią – tworząc linię Trusted Trends wychodzi naprzeciw potrzebom znudzonym codzienną rutyną rodzicom i tworzy dla ich dzieci pieluszki, które są ładne, hipoalergiczne, wyprodukowane bez użycia toksycznych substancji i niebielone chlorem, a przy tym pięknie zaprojektowane, zachęcające swoja kolorystyką i wzornictwem do zabawy z dzieckiem. W każdej paczce znajdują się dwa wzory – to prosty zabieg, a dzięki temu banalna zmiana pieluszki zyskuje wymiar przygody. Pomyślcie, o ile przyjemniej kupić coś funkcjonalnego i ładnego, zamiast produktu, który ma tylko tę pierwszą cechę?

Czy coś wam mówi nazwisko Elana Brynes? Brawo za czujność – to nowojorska projektantka, która zasłynęła linią ubrań dla nastolatek z napisem „Bye Hater”, stworzonych jako wyraz protestu przeciwko zjawisku bullyingu, czyli przemocy i agresji w szkole. Była też osobistą stylistką takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow czy Jay-Z! Elana nie poprzestaje na jednym pomyśle i dlatego zaprojektowała aż 32 warianty wzorów pieluszek linii Trusted Trends. To się nazywa rozmach! Sama również jest mamą i zna niemowlęcy biznes od podszewki, także z perspektywy odbiorcy, dlatego Trusted Tends to tak celny strzał. Poza tym, że ułatwia codzienną pielęgnację dziecka, to jeszcze inspiruje do zabawy w „Mini Me” – mając do wyboru 32 wzory pieluszek, można bawić się bez końca w mamowo-dziecięce stylizacje. I nie ma nudy.

 

Pieluszki Pufies zamówicie w sklepie Emag.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.