ubieranka

Powitanie wiosny z Newbie

Ubieranka z Newbie i konkurs dla Was!

Powitanie wiosny z Newbie

Witaj słońce! Dobrze, że już jesteś, bo budzimy się rześcy i od razu chce się więcej. Hania i Tymek aż rwą się do aktywności: grają w piłkę, szusują na rowerze i zbierają patyki, które w domu pomalują farbami. Nareszcie wiosna!

Zarówno Hania, jak i Tymek – dzieci zaprzyjaźnionej z Ładnebebe fotografki Ewy Przedpełskiej i nasz kolejny zgrany Newbie team – poczuli zew nowej energii i postanowili przywitać dla nas wiosnę. I to tak, jak tylko brat z siostrą potrafią: wspólnymi wygibasami, spacerami i czułościami.

kwiatowa bluzka // body

Do porannych przebieżek po domu polecają się sukienki z printem w ukwieconą łączkę. Lekkie, poddające się domowym przeciągom i wyczekujące momentu, w którym obudzi się cały dom. A przede wszystkim chwili, kiedy zbudzi się starszy brat. No, ile można czekać!

piżamka Hani // piżamka Tymka

Wstał Tymek. Zaraz porzucimy miekkie piżamy w delikatne paski, w które tak przyjemnie było ubierać zaspane ciało wieczorem. Jeszcze chwila w łóżku, kilka przepychanek, uścisków, nosków-eskimosków i wskakujemy w wiatrówki i misiowe płaszczyki z uszami. Wychodzimy na dwór!

wiatrówka // sweter // kombinezon // czapka

 

Tymek ma mnóstwo energii, zwłaszcza po porannym czilu chciałby się wyszaleć na boisku, z mamą, tatą i młodszą siostrą. Spod kurtki wyziera wełniany sweter – poranek był chłodny, więc ubiór na cebulkę tradycyjnie się sprawdził. Jazda na rowerze bywa męcząca – przysiadamy na murku, żeby złapać oddech i już obmyślamy, co robić dalej z tym pięknym dniem.

 

bluzka w paski // kardigan // legginsy w kwiatki

 

Chodźmy na boisko pograć w piłę i trochę się zmęczyć. Endorfiny wyzwolone, buzia rumiana i roześmiana. Roczna siostrzyczka coraz pewniej stawia kroki i już wkrótce będzie bawić się z bratem w wyścigi. I wygrywać! Hania nie może polubić się z nakryciami głowy, dlatego dobrym rozwiązaniem jest pluszowy kaptur, który osłoni małą główkę przed wiatrem i orzechami strącanymi z drzewa przez wiewiórki. Tak zabezpieczeni przed psikusami leśnych zgrywusów zaszyjmy się na chwilę w parku, pozbierajmy to, co może przydać się we wspólnej zabawie. A po powrocie ze spaceru z naręczem gałązek i innych napotkanych pod stopami skarbów, możemy zabrać się za kreatywne wytwórstwo.

koszula w paski //spodnie dresowe //  body // skarpetki

 

Tyle radości ze zwykłego codziennego wyjścia z domu. Uprawiajcie jak najczęściej!

*

A oto konkurs dla Was.

Zasady są proste: wystarczy wybrać jedno ubranko ze sklepu Newbie, które najbardziej przypadło wam do gustu. Link do niego wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru oraz opisem, komu najchętniej byście je podarowali, wpiszcie jako komentarz pod tym artykułem.

Trzy najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone bonami o wartości 200 zł każdy. Na odpowiedzi czekamy do 19 kwietnia, a wyniki ogłosimy 23 kwietnia. Powodzenia!

Koniecznie zajrzyjcie na fanpage Newbie. Będzie nam bardzo miło, jeśli go polubicie. Dzięki tej stronie możecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami marki.

Zdjęcia i stylizacja: Ewa Przedpełska

Tekst: Dominika Janik

 

*

WYNIKI!

Oto nasi zwycięzcy!

Justyna: https://www.kappahl.com/pl-pl/dziecko/sukienki-i-spodnice/sukienka-w-kwiaty/114785 Sukienka Pani Wiosna, taka radosna i niestety bardzo długo przeze mnie niedoceniona. Ogromny błąd ! lecz ciągle do naprawienia. Chciałabym podzielić się tym „radosnym” gestem z moją serdeczną koleżanką, z którą razem przechodziłyśmy, piękny aczkolwiek ciężki okres ciąży, dla mnie zakończony pomyślnie, powitaniem na świecie długo wyczekiwanej córeczki Liwii, niestety u koleżanki sprawy się nieszczęśliwie skomplikowały. Minęło 1,5 roku i znów zaświeciła dla niej iskierka, wiem na pewno, że w tym trudnym okresie każdy gest pokazujący jej, że lada chwila zazna uroki -z całym dobrodziejstwem inwentarza- macierzyństwa jest na wagę złota, a na buzi znów pojawia się uśmiech ?

Sylwester: Tatą 58-centymetrowego Szczęścia, na które musiałem czekać 277 dni, jestem od ponad dwóch miesięcy. Kiedy po 10 godzinach i 47 minutach w końcu przytuliłem te 3950 gram czystego Piękna, wszystko co przeżyłem przez te 30 lat okazało się nic nie znaczącym zbiorem milionów chwil. Po długich 5 dniach mogłem w końcu powitać w domu moją Miłość, dzięki której do dziś chodzę kilkanaście centymetrów ponad chodnikami. Przed nami tysiące słów, gestów, uśmiechów i nie mniej dobrych i złych łez. I mimo wydanych setek złotych monet chcę podarować mojemu Sercu jeszcze więcej wszelkiej wspaniałości. Dlatego dla mojej Córki wybrałem:
https://www.kappahl.com/pl-PL/dziecko/sukienki-i-spodnice/sukienka-z-aplikacja/872713/
bo straciłem rozum i oddałem w jej malutkie rączki serce. Piękno Newbie dla Mojego Życia

Luna: https://www.kappahl.com/pl-pl/dziecko/piamy/pizama/510974
Co wieczór u nas jest tak: „Poleńko zamknij oczka, zaśnij proszę”.
Ale jak tu zasnąć jeśli teraz co ranek jest tak: już nie ma jesiennego chłodu, przed którym musisz córciu chować się pod ciepłym płaszczem, krople deszczu wystawiają radośnie poliki do promyków słońca, żeby namalować krajobraz z tęczą. A Ty i ja, siedzimy na chmurze. Wolisz się położyć – nie ma sprawy. Kładź się. To nasz pierwszy krok w chmury. Trzymaj mnie jeszcze chwilkę za rękę. Tak. Mam cały czas oczy zamknięte. Lubię ?Wiosenne lato lubię.
Deszcz, watę cukrową, karuzele, konie na biegunach i landrynki w tej porcelanowej cukiernicy na szydełkiem wydzierganej serwecie. Za szybą kredensu zawsze czekają. Nigdy się nie kończą. Niech ta bajka też się nie kończy. Więc jak tu zasnąć?
Piżamka z Newbie taka wiosenna, pejzaż naszego spania, niespania. ?
pozdrawiamy!

Serdecznie gratulujemy! Drodzy Zwycięzcy oczekujcie od nas mejla z informacją o przekazaniu nagrody.