Powiedz: Ser!

Ubieranka Reserved

Uśmiech! Spójrz do aparatu, a teraz w niebo! Bądź zamyślona, a teraz możesz małpować, stroić miny i skakać ile sił. Dziewczyny łapią za aparat i to z pięknym skutkiem.

Zosia i Maja skompletowały spontanicznie i zupełnie bez spiny letni look w dwóch odsłonach: ogrodniczki z pojemnymi kieszeniami albo koszula z zaczepnym napisem i czarnymi guziczkami oraz pasiasty longsleeve ze spódnicą na szelkach. Do tego najmodniejsze obuwie miejskiej traperki: lakierowane półbuty na grubej podeszwie, zdobione frędzlami. Wszystko po to, by przemierzać zaułki krakowskiego rynku, te spoza mapy turystycznych atrakcji, i wcielić się na chwilę w fotografki. Złapać kilka kadrów, pobawić się z kapryśnym światłem, uwiecznić to beztroskie lato, za którym przez cały rok tak bardzo się tęskni.

 

Antykwariaty, zabytkowe kamieniczki, pomniki – wszystkie te tchnące klimatem dawnego Krakowa miejsca przemierzyły dziewczyny w chłopackich, komfortowych stylówkach. Można było się wybiegać i pozeskakiwać ze schodów. Ale chłopackość fajna była przez chwilę – dziewczyny z radością wdziewają spódnice z szelkami skrzyżowanymi na plecach, do tego daszek z puchatymi uszami i koszulka. Wolisz paski czy kontrastujące lamówki? Wszystko pasuje z czarną spódnicą, plamy nie damy.

To była bardzo przyjemna wycieczka po Krakowie. Dziewczyny wiedzą, jak namówić na odwiedzanie polskich miast, zamiast kolejny tydzień wylegiwać się nad Bałtykiem. No, chyba że już we wrześniu…

Śmiało, zaglądajcie na stronę Reserved. Tam czeka na was całe mnóstwo stylówkowych możliwości w letnim klimacie.

*

Zdjęcia i stylizacja: Ania Onopiuk / www.aniaonopiuk.com / instagram.com/ohsnap.pl

Modelki: Zosia i Maja

Opracowanie: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.