janod konkurs sensoryka dla dzieci

Janod i Lilliputiens na Gwiazdkę

Prezenty dla dwulatków i trzylatków, i konkurs!

Janod i Lilliputiens na Gwiazdkę
Kinga Hołub

Zaczynamy świąteczne odliczanie i śpieszymy do was z prezentowymi inspiracjami od Janod i Lilliputiens. Jeżeli szukacie niespodzianki dla dwulatków i trzylatków to mamy dla was pewniaki, które znalezione pod choinką staną się pretekstem do długiej zabawy.

Znajdziecie coś dla fanów rodzinnego muzykowania i układania puzzli. Jest też zestaw małego lekarza i wielki sorter do segregowania kształtów. Wspólnie z Kamilą, Hanią i Alkiem mamy dla was sprawdzone pomysły na gwiazdkowe podarunki. Zobaczcie, co wprawiło naszych małych bohaterów w zachwyt!

*

ZESTAW INSTRUMENTÓW

Czas na wspólne muzykowanie! Zabawa w rytm radosnej muzyki to zawsze dobry plan. Granie na instrumentach wchodzących w skład zestawu Confetti pozwoli poznać dzieciom brzmienie gitary, tamburyna, harmonijki, trąbki i kastaniet. Zabawa wprowadzi dzieci w świat muzyki i rytmu, pozwalając im wyrazić skrywane emocje. Kto wie, może wspólne koncertowanie przekształci się w domową imprezę taneczną? Zestaw instrumentów Confetti to zabawka, która dzięki solidnemu wykonaniu posłuży dzieciom w ich muzycznej przygodzie przez kolejne lata.

Zestaw instrumentów Confetti kupicie tutaj.

 

*

MAGNETYCZNA UKŁADANKA

Dla małych artystów i kreatywnych dusz mamy magnetyczną układankę Śmieszne Buzie. W trakcie zabawy Magnetibookiem od Janod radości będzie co nie miara. Siedemdziesiąt elementów, będących jednocześnie magnesami, można dowolnie łączyć we wzory. Kombinacji jest tutaj całe mnóstwo, a każda z nich może różnić się oczami, ustami i uszami. W opakowaniu znajdują się również przykładowe buzie, jakie można stworzyć. Pudełko w formie książki po zabawie można postawić na półce, a dzięki przegródkom w środku nauczycie dzieci utrzymywania porządku. Pięknie wykonana zabawka z solidnego kartonu to superplan na świąteczny prezent!

Magnetyczną układankę Śmieszne Buzie kupicie tutaj.

 

*

PUZZLE SENSORYCZNE

Dwadzieścia elementów dużej układanki zaprosi dzieci do lodowej krainy, w której zabawa z polarnymi zwierzętami rozwija zmysł dotyku i imituje prawdziwe wrażenia empiryczne. Chęć bliższego poznania lisów polarnych, niedźwiedzi czy rybek jest teraz na wyciągnięcie ręki. Puzzle sensoryczne wykonano tak, że sierść i skóra siedmiu bohaterów puzzli została odwzorowana z teksturowych materiałów. Dzięki czemu oprócz samego układania wzbudzają one duże zainteresowanie dzieci. Kształt puzzli ułatwia też dzieciom łączenie ich w całość. A cały gotowy obrazek stanie się również matą do dalszych zabaw w krainie wiecznej zmarzliny.

Puzzle sensoryczne Lodowa Kraina kupicie tutaj.

 

*

 KOSTKA EDUKACYJNA

Jedna zabawka, która łączy w sobie kilka opcji zabawy. Każda z nich to świetne nauka dla dzieci już od osiemnastego miesiąca życia. Sorter z bryłami do dopasowania nauczy spostrzegawczości i rozróżniania kształtów. Kółka zębate, lusterka i gąsienica z obracanymi się elementami zadbają o koordynację ruchową dzieci, a labirynt z sześcioma elementami do przesuwania wytrenuje motorykę małą. Wielofunkcyjność kostki edukacyjnej daje najmłodszym szerokie pole do zabawy i zawszę trzeba będzie coś przekręcić, przesunąć i włożyć w odpowiednie miejsce. Wszystkich zadań jest aż osiem, a każdej z nich towarzyszą sympatyczne postacie zwierząt. Dorzucamy do tego niezwykłą jakość wykonania zabawek Janod, które dopasowane do danej grupy wiekowej, mają za zadanie bawić i wspierać rozwój dzieci.

Wielofunkcyjną kostkę z pętlą kupicie tutaj.

 

*

ZESTAW MAŁEGO LEKARZA

Z takim doktorem w domu możecie czuć się bezpiecznie! Opatrzy ranę, zmierzy temperaturę i zrobi zastrzyk, po którym będziecie czuć się jak nowo narodzeni. Na koniec przepisze receptę i przytuli do serca, życząc dużo, dużo zdrowia. We wszystkim pomoże mu dobrze wyposażony zestaw małego lekarza od Lilliputiens. Zabawka jest idealna dla małego doktora: z fartuchem lekarskim, stetoskopem, lusterkiem i strzykawką. W komplecie znajduje się również książeczka zdrowia i zapinane na rzep plasterki. Nie brakuje też małego pacjenta – pluszowego, uroczego królika. Ten, z lekką wysypką, jako pierwszy ustawi się w kolejce w domowej przychodni. Aktywizująca zabawka szeleści, rozwija słuch dotyku, wspiera małą motorykę i uświadamia dzieciom, że wizyta w gabinecie lekarskim nie jest wcale taka straszna.

Zestaw małego lekarza z przytulanką kupicie tutaj.

*

A co wy zapakujecie dla dwulatków i trzylatków w świątecznych prezentach? Mamy nadzieję, że zainspirowałyśmy was na nadchodzące Święta!

*

KONKURS

Mamy dla was konkurs i możliwość wygrania jednej z powyższych zabawek! Napiszcie w komentarzu, która zabawka podoba wam się najbardziej i w jednym zdaniu uzasadnijcie, dlaczego będzie strzałem w dziesiątkę w waszym świątecznym prezencie.

Na odpowiedzi czekamy do 30 listopada, wyniki podamy w tej publikacji 2 grudnia.

TUTAJ znajdziecie regulamin konkursów na Ładne Bebe.

*

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Agnieszka, mamy nadzieję, że zwierzaki domowe odsapną, gdy w wasze ręce trafi zestaw Małego Lekarza. Gratulujemy wygranej, skontaktujemy się mejlowo!

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Janod i Lilliputiens.