Pomysłowa wyprawka – przegląd produktów

Nowoczesna wyprawka

Pomysłowe rozwiązania i kreatywne spojrzenia na to, co wydawałoby się znane nam od lat sprawiają, że bijemy brawo nowoczesności w tej dziedzinie. Co tym razem nas urzekło? Zobaczcie!

W sferze pielęgnacji, akcesoriów dla dzieci i zabawek dużo się dzieje, a lista produktów, które możemy wpisać w kanony nowoczesnej wyprawki, stale się wydłuża. Te całkiem nowe mieszają się z tymi znanymi od lat, dopracowanymi i odmienionymi. I fajnie. Bo takie podejście do dziecięcego świata lubimy najbardziej. Oto produkty, które wskoczyły na naszą listę!

*

LENIWIEC E-ZZY

Ten pluszowy pomocnik każdego rodzica od razu nas oczarował. Szumiąca zabawka pomaga maluchowi spokojnie zasnąć i czuwa nad jego odpoczynkiem dzięki wbudowanemu monitorowi snu. I chociaż chciałoby się powiedzieć, że E-zzy to leniwe zwierzę, to jednak wykonuje wielką pracę, dlatego spokojnie można nazwać go asystentem rodzica. Technologia Bluetooth SMART pozwala na zdalne sterowanie, a aplikacja w telefonie z wbudowanym kalendarzem i analizą snu maluszka to kolejny powód, dla którego Leniwca E-zzy od marki Whishbear stawiamy na piedestale nowoczesności.

Leniwca E-zzy kupicie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

FOTO-KOCYK I FOTO-KARTY SNAP THE MOMENT

Dzieci rosną, a my, rodzice nie chcemy stracić nawet chwili z ich codzienności. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze samodzielne kroki w stronę mamy i taty chciałoby się udokumentować i zapamiętać. Marka Snap The Moment otwiera przed nami zupełnie nowy rozdział w obszarze kolekcjonowania tych wszystkich ważnych momentów. Z foto-kocykiem wkroczenie w każdy nowy miesiąc nie obejdzie się bez zdjęcia do rodzinnego albumu, zaś z kartami opisującymi wszystkie piękne i kluczowe chwile, kreatywne fotografowanie maluchów będzie o wiele prostsze.

Foto-kocyki marki Snap The Moment kupicie tutaj, foto-karty tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

TERMOFOR I LOVE GRAIN 

Mała, wyglądająca zupełnie niepozornie poduszeczka to całkiem nowe spojrzenie na termofory, których właściwości znane są od lat. Klasyka w nowoczesnym wydaniu, która dzięki swoim naturalnym właściwościom sprawia, że mamy szansę wyciągnąć pomocną dłoń w stronę samopoczucia naszego i naszych dzieci. Bolący kark, brzuch czy głowa – czas na naturalne wsparcie organizmu. Wielka moc drzemiąca w Matce Naturze i w czerpanych z niej naturalnych składnikach takich jak pestki wiśni, sól himalajska lub gorczyca to zbiór niezwykłych właściwości zdrowotnych, pomagających zwalczyć ból, oraz działających przeciwzapalnie. Rozgrzane lub schłodzone poduszeczki pomogą wszystkim: kobietom w ciąży, wszystkim dzieciom i osobom starszym. To zakup na lata.

Termofory I Love Grain kupicie tutaj.

*

PIELUSZKI BEAMING BABY 

Przy kompletowaniu nowoczesnej wyprawki wielu rodziców dba o to, aby jak najwięcej elementów, które się w niej znajdzie, było tworzonych w trosce o delikatną skórę maluszków i otaczające nas środowisko. Beaming Baby łączy w swoim asortymencie ekologiczne podejście do pielęgnacji i biodegradowalność. Pieluszki jednorazowe, całkowicie wolne od surowców modyfikowanych, ropy naftowej czy wybielaczy przeszły testy dermatologiczne, które potwierdziły, że są stworzone, aby dbać o niezwykle wymagającą skórę dzieci, również tych, którym pojęcie alergii nie jest obce.

Pieluszki Beaming Baby kupicie tutaj.

 

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

*

BUTELKA MIMIJUMI

Karmienie malucha to cudowny czas macierzyństwa i w tym temacie również nie brakuje innowacyjnych rozwiązań. We współpracy z lekarzami, pielęgniarkami, ekspertami do spraw laktacji oraz mamami stworzono butelkę Mimijumi, która dzięki swojej fakturze i kolorystyce do złudzenia przypomina kobiecą pierś. Fizjologiczna dynamika karmienia plus delikatny i przyjemny smoczek sprawiają, że dzieci przekonują się do picia z butelki Mimijumi, a co za tym idzie – rodzicom łatwiej jest pokonać problemy idące w parze z karmieniem najmłodszych.

Butelkę Mimijumi kupicie tutaj.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

*

MOBIL MOBILOVE

Nowoczesne spojrzenie na dziecięcy świat to także alternatywa dla znanych nam dotychczas zabawek. Doświadczanie i poznawanie świata pełnego dynamiki i harmonii, tak ważne dla dzieci od pierwszych chwil życia, starannie wyważyła Magdalena z pracowni MobiLove. Jej mobile kształtują inteligencję wizualną i przestrzenną, wspierają koncentrację, wspomagają koordynację ręka-oko maluszka oraz zachęcają do obserwacji otaczającego go świata. Sensoryczna przygoda i droga ku poznaniu świata na wyciągnięcie ręki w zupełnie nowym wydaniu klasycznych karuzel i mobili nad łóżeczko. Mobile można zawiesić dosłownie wszędzie.

Mobile MobiLove kupicie tutaj.

 

*

CHUSTECZKI WATERWIPES

Nowoczesność to również w pełni wykorzystana naturalność, tak ważna w pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry dzieci. WaterWipes nawilżone jedynie wodą i odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta to krok naprzód w tworzeniu najdelikatniejszych produktów dla dzieci. Nie ma w nich żadnych substancji chemicznych, co sprawia, że mamy w rękach całkowicie bezpieczną alternatywę dla klasycznych wacików i chusteczek. Naturalna pozycja w wyprawce maluszka.

Chusteczki WaterWipes kupicie tutaj.

 

*

KOMPAKTOWE CHUSTECZKI MERAKI

Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji poznać tych wielofunkcyjnych chusteczek, to koniecznie nadróbcie zaległości! To nowoczesny produkt idealny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.  Minimalistyczne chusteczki Meraki to małe plastikowe pudełeczko i 60 krążków, które po dodaniu wody zamieniają się w gotową do użycia chusteczkę nawilżoną. Chcecie wykorzystać je inaczej? Nic prostszego. Wystarczy dodać mleczko, tonik lub inny płyn. Możliwości jest dużo. Może oprócz pielęgnacji maluszka przydadzą się wam też jako wyposażenie piórnika dla małego ucznia?

Chusteczki Meraki kupicie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

*

PIELUSZKI DLA WCZEŚNIAKÓW PAMPERS

Najmniejsze pieluszki świata bez dwóch zdań zasługują na miejsce, na naszej liście nowoczesnych produktów. Głównie dlatego, że powstały z myślą o wcześniakach. Stworzyła je marka Pampers we współpracy z pielęgniarkami Oddziałów Intensywnej Terapii Noworodka. Konsultacje z pediatrami i pielęgniarkami pozwoliły stworzyć pieluszki, które spełniają wymagania najdelikatniejszego małego człowieka. Najmniejsza Pampers Preemie Protection w rozmiarze P3 jest przeznaczona dla noworodków o masie ciała mniejszej niż 800 gramów. Nie kupicie ich w sklepie. Są bezpłatnie przekazywane przez markę Pampers do Oddziałów Neonatologicznych w całej Polsce! Są naprawdę malutkie.

Więcej o pieluszkach przeczytacie tutaj.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Bohaterem naszego zestawienia jest pięciomiesięczny Teo, z którego mamą – Nataszą rozmawiałyśmy w ramach cyklu #mojawyprawka. Rozmowę możecie przeczytać tutaj.

*

opracowała: Marta Szczepanik

zdjęcia: Monika Kraińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.