playtime paris

Playtime jest dla bobasów!

Top 5 marek dla niemowląt na targach Playtime Paris

Playtime jest dla bobasów!

I nie tylko, ale dziś to właśnie na modzie dla najmłodszych koncentrujemy naszą uwagę. Oto 5 wyjątkowych marek niemowlęcych, które od 29 czerwca do 1 lipca zaprezentują się na targach Playtime Paris.

Jako że od lat sprawujemy mediowe partnerstwo nad targami Playtime, z radością przyglądamy się zaproszonym markom i trendom, które wytyczają. Z tej przyczyny skroiłyśmy dla przegląd najlepszych marek skierowanych do najmłodszych dzieci. Część z nich specjalizuje się w wyprawkach, inne tworzą linie produktów dla dzieci w różnym wieku, poczynając od niemowląt. Za to każda realizuje swoje cele w niebanalny, niewydumany, bardzo użytkowy i proekologiczny sposób. Poznajcie je, a potem koniecznie odszukajcie w Parc Floral w Paryżu.

*

1+IN THE FAMILY

Marka z siedmioletnim stażem, założona przez Gemmę Mases, ma za zadanie ubrać ładnie i naturalnie dzieci w wieku do 4 rok życia. I to się udaje fantastycznie, bo i design najwyższych lotów, i produkcja odbywa się lokalnie w Barcelonie, i same tkaniny bajecznie miękkie i certyfikowane, a więc w pełni dla niemowląt bezpieczne. Produkty tej marki mogą śmiało uzupełniać albo współtworzyć wyprawkę, służąc w te sposób kilku pokoleniom.

Strona internetowa/Instagram

*

BAYIRI

Bayiri dopiero debiutuje na Playtime i debiutuje w ogóle, ale już przy okazji pierwszej kolekcji cele ma jasne i dojrzałe. Otóż chce namawiać do bliższych kontaktów z naturą, do inwestowania w certyfikowane, ekologiczne tkaniny i ponadczasowy, uniseksowy design. Trzymam kciuki za tę powstałą w Madrycie markę, bo mnie ujęła swoją nienachalną prostotą i skromnością.

Strona internetowa/Instagram

*

LAL & NIL

Jeśli szukacie klasycznych w formie kołderek i mat do zabawy, Lal & Nil to właściwy adres. Projektantka marki Georgina Escobedo potrafi umiejętnie miksować patterny, łączyć tradycyjne wykończenie z funkcjonalnością i wplatać w desenie mnóstwo wielokulturowych motywów. Jej pikowane kapy i kołdry śnią nam się po nocach. Tylko spójrzcie!

Strona internetowa/Instagram

*

SUN AND CO

Sun and co pochodzi z Mińska i to tam kilka wybitnie zdolnych rzemieślniczek tworzy ręcznie szyte mobile, pościel i pluszowe zabawki dla najmłodszych dzieci. Wszystkie wytwory ich rąk powstają z tkanin naturalnych, jak len i bawełna. Kłopot tylko w tym, na którego zwierzaka się zdecydować: karmelowego triceratopsa, musztardową lamę czy soczyście żółtego mrówkojada?

Strona internetowa/Instagram

*

SUUKY

Suuky jest z Portugalii i ten słoneczny rodowód jest bardzo wyczuwalny w obcowaniu z asortymentem marki. Perkalowa, precyzyjnie wykańczana pościel, wielobarwne kocyki w subtelne wzory, materace i prześcieradła, aż wreszcie wiklinowe kosze Mojżesza, wózki i kołyski, które zjednały Suuky wielu wielbicieli. Znajdźcie ich stoisko na Playtime Paris i pozdrówcie od nas twórców marki!

Strona internetowa/Instagram

 

*

A jakim markom dla niemowląt, odwiedzającym targi Playtime Paris, wy się najbaczniej przyglądacie?