Playtime Berlin

5 marek obuwniczych na Playtime Berlin

Buty, butki, buciki. Espadryle, sandałki, trzewiki, sztyblety, trampki, martensy, jazzówki, wiedenki, baletki. Jak bez nich żyć! Zobaczcie, jakie obuwnicze marki odwiedzą targi Playtime Berlin.

Nie sposób, zgodzicie się? Wiadomo, że przede wszystkim musi być wygodnie, ale ten warunek spełnia już przecież większość obuwniczych marek, które powstają ostatnio jak grzyby po deszczu. Najlepszym tego przykładem są tegoroczne targi Playtime Berlin, podczas których w dniach od 5 do 6 lipca zaprezentuje się wielu projektantów dziecięcych butów z całej Europy. My wybrałyśmy dla was pięć najmocniejszych, najpiękniejszych i najbardziej pożądanych marek. Sami najnaje. Zobaczcie!

***
1. Pom d’Api

Oto marka z historią. Jej dzieje sięgają 1870 roku, kiedy to dziadek ówczesnych właścicieli: Yvon i Guya Rautureau, otworzył własny zakład szewski. Rodzeństwo Rautureau postanowiło wskrzesić rzemiosło dziadka i w 1973 roku wznowiło działalność firmy. Od tamtego czasu powstają niezwykłej urody buciki dla dzieci od 0 do 16 lat, a więc zarówno do biegania i przemierzania dalekich dystansów, jak i stawiania pierwszych kroków. Klasyka w najlepszym wydaniu.

Buty można kupić tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

2. Shoo Poom

To część francuskiego koncernu RAS Kids, w którym jest też wspomniane Pom d’Api. Shoo Pom odpowiada swoją przebogatą ofertą na potrzeby małych i większych stóp. Kolory, komiksowe printy i prostota urozmaicona niebanalnym dodatkiem to znaki rozpoznawcze Shoo Pom. Trzeba się zapoznać.

Buty można kupić tu.

 

3. MAÁ

Marka z Hiszpanii, która króluje w rubrykach towarzyskich lokalnych czasopism. Trudno bowiem o zdjęcie dziecka celebryty, które nie nosiłoby butów MAÁ na stopach. Tyle, że za sławą stoi świetna jakość, trwałość, doskonałe wzornictwo oraz wcale niemałe doświadczenie – marka liczy sobie 16 lat.

Buty można kupić tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

4. EasyPeasy

Buciki francuskiej marki Easy Peasy są wykonane ze skóry garbowanej roślinnie i zaprojektowane z takim wdziękiem, że kupujemy o rozmiar większe. Po co ta skomplikowana operacja? A po to, żeby – zanim przechwycą je mali spacerowicze, biegacze i jeźdźcy hulajnogą – postały przez chwilę na kredensie i nacieszyły oko swoim wyglądem. Zdziwione? Same zobaczcie, jakie one urodziwe!

Buty można kupić tu.

PS W dziale dla mam znajdziecie znakomite torby i portmonetki!

 

 

5. Donsje

Donsje to holenderska marka z 4-letnim stażem, która z werwą wkroczyła w segment obuwniczy i znacznie zmieniła jego wizerunek. Od kiedy Florentine van Oosten Slingeland zdecydowała się na założenie własnego biznesu, na stopach naszych dzieci pysznią się mysie kapcie, wiązane na kokardę botki i sandały z miękkiego nubuku. Uwielbiamy!

Buty można kupić tu.

Tutaj znajdziecie przegląd marek modowych, które zawitają na pierwszą edycję targów Playtime Berlin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.