Playtime ♥ Polska

Polska reprezentacja na targach Playtime w Berlinie i Paryżu

Pod koniec stycznia przyszłego roku odbędą się kolejne targi Playtime w Berlinie i w Paryżu, którym partnerujemy mediowo od kilku sezonów. W tym roku wśród kilkudziesięciu marek z całego świata znalazło się jedenaście mocnych polskich reprezentantów. Zobaczcie, kto to taki.

Duma z naszych! Belmam, Booso, Four’eMki, Hey Popinjay!, Kids on the Moon, Kukukid, LuckyU, maybe4baby, minikid, Mouse in a House i Zombie Dash to silna reprezentacja marek, z którymi się znamy, z którymi sympatyzujemy i za które mocno będziemy trzymać kciuki w dniach 23-24 (Playtime Berlin) oraz 27-29 stycznia (Playtime Paris). Cała jedenastka zaprezentuje na targach swoje przyszłe kolekcje, więc dobrze tam być, że poznać trendy panujące w 2018 roku na długo przed wszystkimi. Jak co roku Ładnebebe obejmie patronat mediowy nad targami Playtime. Tym chętniej piszemy i trochę się tym prestiżowym uczestnictwem chwalimy, bo jest czym. Kochani projektanci, jesteście w światowej czołówce. Styczeń będzie wasz!

*

BELMAM / Playtime Berlin

Pamiętam dobrze początki Belmam, marki wnętrzarskiej wymyślonej przez Izę Adamowicz. Zaczęło się od drucianych koszyków i półek-domków, a w tej chwili w ofercie świetnie rozwijającej się firmy są: regały, biurka, krzesła, stoły oraz sporo mniejszych, ale równie pięknie zaprojektowanych przedmiotów. Solidne wykonanie i estetyka projektów Belmam wysoko stawiają poprzeczkę dla Playtime’owej konkurencji. Sukces murowany.

Więcej o marce dowiecie się tu.

*

Booso / Playtime Paris

Coś w sam raz dla niepokornych duchów, których ciągnie do tworzenia i twórczej destrukcji. Jesienno-zimowa kolekcja Booso to prostota i luz w najczystszej postaci. Kroje zapewniają wygodę i nie krępują ruchów, a delikatne printy i kolory dopasują się do całej reszty garderoby. Jest klasycznie, zawadiacko i z polotem. Super!

Sklep Booso znajdziecie tu.

*

Four’eMki / Playtime Berlin

Lekkość, zwiewność i dziewczęcość to trzy podstawowe wykładnie stylu reprezentowanego przez Four’eMki. Tutaj zaopatrzy się zarówno romantyczny podlotek z głową w chmurach, jak i niepoprawna chłopczyca, która nie przejdzie obojętnie wobec żadnego trzepaka i kopnie każdy kamyk na swej drodze. Wysoko! Jesienno-zimowa kolekcja jest refleksyjna, może nieco bardziej marzycielska i przesycona strofkami poezji, ale nadal typowy dla marki girl power jest silnie odczuwalny. Miejmy nadzieję, że berlińczycy i paryżanie docenią four’emkowa nonszalancję.

Sklep marki Four’eMki znajdziecie tu.

*

Hey Popinjay! / Playtime Paris

Dwie siostry, będące mamami, połączyły swoje siły i zbudowały markę słynącą z odważnych printów i stawiania na wygodę. Dzikie kwiaty, pozwijane w rulony liście, liany, monstery i cętki to tylko niektóre z przykuwających oko wzorów, na które postawiły założycielki Hey Popinjay! Zapraszając do współpracy zdolną graficzkę Olkę Osadzińską, zapewniły swoim projektom rozpoznawalność i unikalny styl, a to się na pewno spodoba w Berlinie i Paryżu.

Więcej o marce dowiecie się stąd.

*

Kids on the Moon / Playtime Berlin

Marka założona przez Magdę Rams wpisała się na stałe w targowy pejzaż Playtime. To już trzeci raz, jak Magda wybywa z kolekcją w świat i zbiera dorodne żniwo swojej pracy, odrębnej, oryginalnej i zachwycająco świeżej. Tuż po sukcesie, jaki na ostatnich targach odniosła kolekcja Tatrica, czerpiącej garściami z zakopiańskiego folkloru przełomu XIX i XX wieku, marka zaprezentuje zupełnie nową zimową kolekcję, zaprojektowaną na sezon jesienno-zimowy 2018/2019. Goście Playtime to szczęściarze – zobaczą się o jako pierwsi. To juz wystarczająco dobry argument żeby tam być!

Więcej informacji o KOTM znajdziecie pod tym adresem.

*

Kukukid / Playtime Paris

Hitem Kukukid jest dinozaurowa bluza, bo to ona utorowała marce drogę do serc odbiorców w Polsce, ale też w dalekiej Australii, Stanach Zjednoczonych czy na Islandii. Playtime to dla dziewczyn-założycielek Kukukid nie pierwszyzna. Zawsze witane z sympatią, mają swoje stałe grono klientów, bo zwyczajnie dają się lubić, projektują z werwą, pomysłem i radością, co mocno rezonuje w kolekcjach marki. Sukcesów i tym razem!

Sklep Kukukid znajdziecie tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

LuckyU / Playtime Paris

Cool Kids On The Block – to hasło, pod którym podpisje się założycielka marki i mama Jagody, Dorota Jasińska, która projektując w LuckyU dla małych i dużych chce oddać hołd dzieciństwu w najczystszej postaci. Po pierwsze kolor, po drugie jakość i lokalność, po trzecie ekologia. Dorota wierzy, że ,,zrównoważony rozwój to solidny fundament, na którym budować można bardziej świadomą przyszłość Ziemi”. Podpisujemy się tymi słowami obiema rękami i zachwycamy komfortowymi bluzami w misie polarne. Ciekawe, co pokażą za 2 miesiące w Paryżu…

Sklep marki LuckyU namierzycie tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

maybe4baby / Playtime Berlin

Lubicie kiedy jest luźno, króluje oversize, a szerokie nogawki spodni zachęcają do susów i skoków w dal? To wszystko znajdziecie w ofercie maybe4baby, a więc garderobę łobuziary i huncwota, którzy w swoim ulubionym ubraniu najchętniej spaliby i bawili się godzinami. Bo po się w kółko przebierać i marnować cenny czas, który można przeznaczyć na rzecz dalece praktyczniejszą, jak zabawa, na przykład? Ufamy, że berlińscy i paryscy rodzice poznają się na maybe4baby.

Węcej o marce dowiecie się stąd.

*

minikid / Playtime Paris

Nieśmiertelne moro i grunge, sprane kolory, rock’and’rollowe kroje i motywy – toż to istota mody ulicznej, która fajnie wpisuje się w styl dzieciaka – łobuziaka. Ta stylistyka jest znakiem rozpoznawczym rodzinnej marki minikid, założonej w tym roku Warszawie. Koszule w kratę, kurtki z kapturem, wełniane czapy i bluzy na suwaki – bardzo lubimy i kibicujemy!

Sklep marki znajdziecie tu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Mouse in a House / Playtime Paris

Oto marka, która zdecydowanie ułatwia rodzicom żywot i oszczędza praktyk godnych stylisty tym, którzy czują się w tej dziedzinie niekomfortowo. Tu wszystko do siebie pasuje, kolorystyka jest spójna, a kroje wielce noszalne. Dla tych, którzy unikają zbędnych komplikacji przy porannym ubieraniu, propozycje Mouse in a House będą jak znalazł. Oby się spodobały w Berlinie i Paryżu!

Sklep Mouse in a House znajdziecie tu.

*

Zombie Dash/ Playtime Berlin

Jeśli szukacie odpowiedniej szaty, która ozdobi ciało małoletniego huncwota, bluzy i spodnie Zombie Dash zrobią świetną robotę. Charakterystyczny zębowy motyw Hungry One sprawią, że goście zbliżających się targów Playtime Berlin nie pomylą ich z nikim innym. Na styczniowym wydarzeniu Zombie Dash pokaże wiosenno – letnią kolekcję na 2018 rok, a  w niej grochy, paski, skontrastowane ze soba czerwienie i niebieskości, turkus i zielenie. Dużo i pięknie się tu dzieje!

Więcej informacji o marce znajdziecie tu.

*

Targi Playtime Berlin odbędą się w dniach 23-24 stycznia, zaś Playtime Paris 27-29 stycznia.

Co myślicie o naszej reprezentacji? Komu pójdzie najlepiej na Playtime Berlin i Playtime Paris?

 

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.