niemowlę

Plakaty The Birth Poster

Rysunek waszego maleństwa w skali 1:1

Plakaty The Birth Poster

Ile zdjęć swojego dziecka macie na telefonie? Ile z nich wydrukowaliście, włożyliście do ramki i powiesiliście na ścianie? No właśnie – często pozostają one jedynie w czeluściach naszych komórek. A przecież nic tak nie rozczula rodzica, jak spojrzenie na maleńkie ciało jego dziecka. Znalazłyśmy doskonałą alternatywę dla ulotnych fotografii – ilustrowany plakat, oddający wielkość maleństwa tuż po urodzeniu.

Prosta kreska nawiązująca do zarysu maleńkiego ciała noworodka w skali 1:1, waga, wymiary, imię malucha i delikatne tło – poznajcie piękne szwedzkie plakaty The Birth Poster. Spersonalizowane ilustracje noworodków pokochali rodzice z ponad 70 krajów. Wzruszają i zachwycają. Już wyjaśniamy, dlaczego!

 

*

SPERSONALIZOWANE PLAKATY

Dobrze wiemy, jak jest – dzieci tak szybko rosną! Wspomnienie naszego nowo narodzonego dziecka wzrusza niezmiennie, tym bardziej, im jest ono starsze. Chcąc uchwycić bezpowrotne chwile na dłużej, para szwedzkich twórców wpadła na pomysł stworzenia plakatów, które nazwali The Birth Poster. Zamawiając ilustrację waszego maleństwa, podajecie spersonalizowane dane: imię i nazwisko, wagę oraz datę i godzinę przyjścia na świat, a wszystko to zostanie wydrukowane na dole plakatu. Wzrost dziecka zostaje przeniesiony bezpośrednio na rysunek – w skali 1:1. Oczywiście, wszystkie te dane można wprowadzić w różnych wersjach językowych, także po polsku.

 

*

PONADCZASOWA PROSTOTA

Forma plakatu – jak przystało na skandynawską estetykę – jest bardzo oszczędna: przy zamówieniu możemy wybrać jeden z dwóch rodzajów kreski i poziomą albo pionową pozycję noworodka. Oprócz tego do wyboru są cztery kolory tła: kremowe, szare, czarne i jasnoróżowe oraz prosty wieszak w trzech wersjach kolorystycznych. Generator rysunków jest niesamowicie intuicyjny – „portret” naszego dziecka powstaje błyskawicznie.

 

 

*

STWORZONE PRZEZ PRZYSZŁYCH RODZICÓW

Kiedy Evelina i Gustav – duet ze Sztokholmu – stworzyli The Birth Poster, sami jeszcze nie mieli dzieci, co więcej – nawet ich nie planowali. Na pomysł spersonalizowanego plakatu wpadł Gustav, a Evelina wykonała do niego ilustracje – rysowanie zawsze było jej pasją. Za rysunkiem na ich pierwszym plakacie nie kryje się więc żaden konkretny bobas. Ich plan był strzałem w dziesiątkę. Założyciele przyznają też, że kiedy sami zostali rodzicami, uświadomili sobie, jak szybko upływa czas i jak uniwersalna jest to prawda. Potwierdzamy!

 

 

*

NIE TYLKO DO WYPRAWKI

Plakaty The Birth Poster najczęściej zamawiają świeżo upieczone mamy, ale są też popularne jako prezent od rodziny lub przyjaciół – z okazji narodzin dziecka, chrzcin, czy pierwszych urodzin. Jeśli wybieracie się na baby shower do przyjaciół, możecie skorzystać z opcji karty podarunkowej na sporządzenie plakatu po narodzinach maleństwa. Oszczędną formę plakatu docenią nie tylko rodzice minimaliści, ale też… nasze mieszkanie. Tylko spójrzcie, jak te ilustracje pięknie prezentują się w (różnych) wnętrzach. Coś nam się wydaje, że tak łatwo nie oddacie ich do dziecięcego pokoju.

 

 

*

Jeśli chcecie sporządzić spersonalizowany plakat z danymi dziecka, waszego lub przyjaciół, wystarczy zaznaczyć odpowiednie opcje w generatorze, który znajdziecie tutaj. A my mamy dodatkową, dobrą wiadomość – z kodem: ladnebebe otrzymacie 20% rabatu na całe zamówienie (na wszystko z wyjątkiem karty podarunkowej). Kod obowiązuje od 14 lutego do końca marca.