Plac zabaw w wannie

Zabawki kąpielowe Quut

Plac zabaw w wannie
Milena Palkij

Czy może być coś lepszego niż wodne harce w wannie? Maja i Mila z wprawą testują zabawki kąpielowe z serii Quutopia, które za środowisko naturalne obrały sobie domową łazienkę. Jest kolorowo, jest miękko, a woda przelewa się strumieniami – mamo, ta kąpiel potrwa znacznie dłuuużej!

Belgijską markę Quut znacie doskonale z plaży i podwórka – i do tej pory kojarzyliście ją z klasycznymi, świetnie zaprojektowanymi zabawkami do piasku. Od niedawna do łopatek i wiaderek dołączyły akcesoria do kąpieli. Nowość to linia Quutopia, czyli barwne zabawki z pianki, konewka i wiaderko, które w wannie czują się jak… ryba w wodzie!

*

 PUZZLE DO WANNY

Kto powiedział, że puzzle można układać tylko na suchym lądzie? Załoga intensywnie kolorowych meduz wdzięcznie przeczy tym poglądom – po namoczeniu piankowe elementy przyklejają się do powierzchni wanny, tworząc morskie kompozycje. W zestawie znajdziecie 10 puzzli-meduz wykonanych z pianka EVA, która słynnie z niesamowitej elastyczności, jest wolna od BPA, ftalanów i lateksu, a do tego łatwo utrzymać ją w czystości. Dziewczyny, sprawdźcie, z jaką lekkością meduzy unoszą się na wodzie!

 

*

Jak na wodną rekreację i zabawę przystało, Mila włożyła strój kąpielowy zaopatrzony w nowatorską podszewkę pochłaniającą wilgoć. Teraz śmiało można łowić ryby! Obok puzzli-meduz jest też rybna ławica: dwa rekiny i osiem rybek, które tak samo chętnie pływają na powierzchni wody, jak i przyklejają się do wanny i łazienkowych płytek. Piankowe elementy można dowolnie łączyć – do wyboru opcja grzbiet w grzbiet albo pyszczek rekina łączony z ogonem rybki. Płynnie przemycana edukacja.

 

*

WIADERKO WIELOFUNKCYJNE

W niezbędniku wytrawnego małego użytkownika wanny na równi królują: wiaderko i konewka z linii Quutopia. Ta druga ma kształt okręgu – łatwo złapać ją w wygodnym dla rączek miejscu – stabilny spód, ułatwiający stawianie i rzecz najlepszą, czyli dwa miejsca do lania wody. Wiaderko o nietypowym okrągłym kształcie można trzymać za rączkę albo przez otwory po bokach. Duet doskonały.

 

*

PIANKOWE ŻABY

Czy ktoś tu rechocze ze śmiechu? Oto i one – dziewięć piankowych żab, superlekkich i szybkoschnących. Podobnie jak puzzle, wykonano je z pianki EVA, są więc bezpieczne dla maluchów i łatwo je utrzymać w czystości. Dzięki rozcięciom, otworom i guzikom dzieciaki mogą same stworzyć przestrzenne figurki, a później taplać się z nimi do woli!

*

Co powiecie na wieczór z kąpielowymi zabawkami Quutopia? Taki wodny zestaw sprytnie przemieni codzienne czynności w miły rytuał. A gdy zacznie się sezon, konewkę i wiaderko możecie śmiało przenieść na plażę.

Na koniec kąpieli mamy dl Was konkurs! Napiszcie w komentarzach na dole jaki zwierzak z serii Quutopia powinien dołączyć do waszej kąpielowej ekipy w domu i dlaczego? Bawimy się do 19 kwietnia!