Słowa zapisane analogowo, słowa, które zostaną na dłużej, niż wpadający w czeluści SMS czy mail – ogłaszamy powrót papierowych kartek z życzeniami!

Pieskot to polska inicjatywa, która do tworzenia kartek zaprosiła znanych ilustratorów. Kasia Bogucka, Ola Cieślak, Paweł Mildner i wielu innych autorów (znanych między innymi z rysunków w książkach naszych dzieci) opowiedzieli na kartkach Pieskota historie o miłości, przyjaźni i spotkaniu. W ofercie znajdziemy kartki, które szczególnie często się nam przydają: dedykowane narodzinom dziecka, baby shower, chrzcinom i kolejnym urodzinom. W Pieskocie dobierzemy nietuzinkowe kartki także na Święta i inne okazje. Dzięki swojemu urokowi, kartki nieraz trafiają na ściany i w ramki, są stawiane na półkach jako dekoracje i cieszą oko przez wiele dni. Zostają zachowane na pamiątkę ważnych chwil i emocji.

Wszystkie kartki Pieskot mają kwadratowy wymiar i pakowane są w szare koperty. Ich wnętrze jest czyste, oddając przestrzeń naszej kreatywności – napisanym odręcznie słowom, rysunkowi dziecka, wklejonemu ususzonemu kwiatkowi czy łusce karpia.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas