Słowa zapisane analogowo, słowa, które zostaną na dłużej, niż wpadający w czeluści SMS czy mail – ogłaszamy powrót papierowych kartek z życzeniami!

Pieskot to polska inicjatywa, która do tworzenia kartek zaprosiła znanych ilustratorów. Kasia Bogucka, Ola Cieślak, Paweł Mildner i wielu innych autorów (znanych między innymi z rysunków w książkach naszych dzieci) opowiedzieli na kartkach Pieskota historie o miłości, przyjaźni i spotkaniu. W ofercie znajdziemy kartki, które szczególnie często się nam przydają: dedykowane narodzinom dziecka, baby shower, chrzcinom i kolejnym urodzinom. W Pieskocie dobierzemy nietuzinkowe kartki także na Święta i inne okazje. Dzięki swojemu urokowi, kartki nieraz trafiają na ściany i w ramki, są stawiane na półkach jako dekoracje i cieszą oko przez wiele dni. Zostają zachowane na pamiątkę ważnych chwil i emocji.

Wszystkie kartki Pieskot mają kwadratowy wymiar i pakowane są w szare koperty. Ich wnętrze jest czyste, oddając przestrzeń naszej kreatywności – napisanym odręcznie słowom, rysunkowi dziecka, wklejonemu ususzonemu kwiatkowi czy łusce karpia.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot