Jak nosić noworodka, kapać, przebierać, karmić, czyli dbać o niego w bezpieczny sposób? Na te wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedź zna Tomasz Smaczny, bloger i twórca strony Tasty Way of Life, tato 2-letniej Tosi oraz współtwórca projektu „Pierwsze 100 dni z Maluszkiem”.

Pierwsze dni po narodzinach to jedna wielka niewiadoma. Po części wykorzystujemy wiedzę zdobytą w szkole rodzenia, tę wyczytaną w książkach i Internecie, a do tego staramy się działać intuicyjnie. Tylko jak słuchać wewnętrznego głosu, gdy ten jest stale zagłuszany przez lęk i niepewność? Rozwiązaniem dla młodych rodziców jest rodzicielski poradnik pełen sprawdzonych informacji, co ważne – niepodpartych reklamą produktu. To źródło przystępnej wiedzy, które łagodnie prowadzi rodziców przez zagadnienia związane ze zdrowiem dziecka, higieną, ale też rolą taty i zdrowiem mamy po porodzie.

Kursy wideo, w których są omawiane poszczególne kwestie, zostały przygotowane we współpracy z Moniką Wójcik, zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal 2017”. Tej rangi wyróżnienie daje pewność, że obcujemy z rzetelną informacją podparta wieloletnim doświadczeniem. Tak właśnie powstaje produkt, któremu można w pełni zaufać.

na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot